Sajam knjiga od 22. do 28. oktobra

Started by Bred, 28-09-2007, 14:58:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

*

Pa, Aqua, nisam samo za ulaz pitala :stid: :K, dakle post nije uzaludan :K

igrackica

Paucicu, gde si kupila Rang-a, da ne mlatim okolo naokolo...

Wlada

Да ли се ове године зна радно време сајма?

AquArius

Rang je na standu Data Statusa u XIV hali.  :>

@ * hihi

mikele

Ранг,Деил,Ритер и Мур(сви заборављају последња два аутора,мукице),књига вреди сваку пару,као што рече Аква.
И обавезно је купите јер будући фармацеут без овог списанија,то никако не иде. :nene:
И ова књига је јефтинија на сајму,проверено.А ја сам и Варагића купио јефтиније на сајму,само погледајте добро јер га има на више различитих штандова,па постоји разлика(истина мала) у цени.
Ја ћу у среду,преподне,лагано.Тада нема гужве,а и мени се сада нигде не жури. :wink:

Wlada

Ја ћу сутра после факса! Видећу да ли опет може са кеја да се уђе па ћу вам јавити да не бацате паре за улаз  :wink:

tarantulica

Varagic je oko 1600  :cvet

Mislim da je radno vreme sajma do 19h, mada mi je to chudno, ali tako pishe...  :hmm

Al-Jasmina

 :hmm
Videcu ja sutra da li su knjige do 8 a ostatak sajma do 7
(tako je bilo prosle godine) mada meni je sve to mutno  :)):

jedino ludujem kad navale exkurzije  :wall:
gomila sitne dechice koja se zalece okolo u i kroz ljude  :lol: :lol: :lol:
sve razumem (i prosjake koji idu, i prodavce kojecega)
ali to sto neko dovodi klince 2-3-4-5 razred na sajam...
:)):

igrackica

Mikele, to znaci da kupim i Varagica, je l'? :)
Mislim ako hocu da prodjem kao ti...  :plez

philoserbiana

bila sam juce na Sajmu.Nisam pronasla farmakologiju od Varagica.jel moze neko da me uputi gde da je nadjem?nasla sam farmakologiju od Ranga i Dale-a i ostalih.nisam je kupila,ali planiram da jos jednom odem na Sajam.valjda je poslednjeg dana ulaz besplatan.ili cu nekoga zamoliti da mi kupi...prelazak preko sina ne preporucujem,umalo da spljeska voz jednog mog prijatelja prosle godine  :nene:

Bred

ok kolege da vidimo koje ste knige pazrili i po kojoj ceni tj koje knjige preporucujete[sem ovih fakultetskih]  :wall:  :wink:

pig_am_am


*


Bred


pig_am_am

jaoj izvinite,bas sam corava. a citala sam pazljivo  :roll:

[off]guda rules[/off]  :smekerica: