Sajam knjiga od 22. do 28. oktobra

Started by Bred, 28-09-2007, 14:58:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

Ksenija

ja sam bila prvog dana oko 19 h i bilo je praznjikavo

Osnovna imunologija-Abbas (stand Data Status)je 1400 din,na faxu je 1750 din(kazu da je na medicini 1500 din)
Farmakognozija(stand srpske skolske knjige)[/u]-drage nam dekanke je 800 din,na faxu je koliko sam cula 900 din...tako da i nije neka usteda..
Opsta biohemija-toga nema,njihov izdavac Foto futura ne izlaze na sajmu...


eto to je sto se tice trece godine...

philoserbiana

izdanja na standu"novosti"su jako povoljna.Skoro 3 puta jeftinija.ja kupila skoro svako,oko 100din.ima i knjiga o Ckalji i njegovom zivotu i radu,50 din.preporucujem knjigu sa diskom-Divna Ljubojevic i hor Melodi-knjiga o Vaskrsu,lepo crveno tvrdo koricenje,zanimljivo i korisno i lepo za poklon,na standu"politika",300 din.kupila sam neke slatke agende,50 din.Moj dragi je kupio knjigu "vreme katedrala",istorijska knjiga,oko 600 din.knjiga"nega kose"-100 din za mene.

Wlada

Људи Волхард је на сајму  5800 динара док издавач тражи,са попустом, преко 6000 да се купи преко факса!!!

Cecilly

Wlado,preko faxa se uz Volharda dobija i zbirka,i cena je sveukupno 6500. U slobodnoj prodaji Volhard je 5950din, a zbirka 700din. Tako da kupovinom na sajmu dodje na isto...

Wlada

Цена Волхарда са збирком износи 5800 динара!

zoca

#50
farmakologija - rang i dejl je 2450din...mada na nekom drugom standu ima i za 3200din...trazila sam i medicinsku biohem od prof nade majkic ali nigde je nema na sajmu...rekoh da vidim da li je nesto jeftinija...

e da a varagic...farmakologija...1700din..

Darker

I ja sam tra¾io biohemiju i nigde je nema, a na faxu je (kao i Farmakologija) 4000 din...
Kupio sam i Faktotum i Dnevnik Bukovskog za ukupno 550 din :~ :~ :~

mikele

Quote from: Darker on 23-10-2007, 22:22:58
Kupio sam i Faktotum i Dnevnik Bukovskog za ukupno 550 din :~ :~ :~
Ти си добро пазарио а?
Мало да се почастиш,заслужио си.
Ја идем у четвртак(сутра сам у некој гужви) и као по обичају вратићу се са пуном кесом,а онда нећу ништа јести три дана,пошто ћу декинтирати.
Ја на сајму купим књиге за целу годину и док све то прочитам,дође нови сајам :wink:
Мада имам две од прошле године које нисам прочитао,није било времена,шта ћу.
Иначе,углавном узимам историјске романе и то из античког периода(Стари Рим и Античка Грчка).
Мада сам прошле године купио биографију(написана као роман о животу) Наполеона Бонапарте од Винсента Кронина и књига је стварно врх.Кога то занима,топло је препоручујем

Smrda

heheh...Mikele,ja te razumem,
jna sam danas to odradila..i od danas postim.hehhe
LM,neko je pitao za recnike...
Oxfordski prirucnik je 1800 din...
a ja sam uspela da pazir DOrlandov medicinski recnik(za koji sam se nadala da cu jednog dana imati pare....kontam da je jedan od najboljih) za 2 000 din na snizenju(jer je u pitanju proslo izdanje) i ima ih jos par,na Oxford standu,
a novo izdanje je 7 000 din,stand-data status i oxford...
e to je sto se recnika tice,...nisam videla vise nista zanimljivo na tu temu...
Farmakologija je 2 600 ako nekog zanima....

a sto se zabave tice...
ljudi jurcajte po antikvarnicama,ima svasta da se nadje...

tarantulica


Wlada

Купио сам неку фармакологију из 1950. (Комитет за заштиту народног здравља Владе ФРНЈ, др. Димитрије Атанацковић)
кошта 10 динара  :K

mikele

Quote from: Wlada on 24-10-2007, 18:46:19
Купио сам неку фармакологију из 1950. (Комитет за заштиту народног здравља Владе ФРНЈ, др. Димитрије Атанацковић)
кошта 10 динара  :K
Много куме,много. :siza: :siza: :siza:
Богаташу!!!

Bred

za 50 god to ce verovatno biti vredan muzejski exponat  :K

Wlada

Поклонићу га радо...али мора прво да прође кроз процес дезинфекције  :shock

pig_am_am

zaista kosta 10 dindzi?  :shock ma kakva da je... malo li je  :>