Sajam knjiga od 22. do 28. oktobra

Started by Bred, 28-09-2007, 14:58:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Wlada

Рекох...Можете СВЕ да нађете међу половним књигама!  :wink:
Нпр. оће ортак да купи књигу Моби Дик, а последње издање на српскохрватском је изашло негде осамдесетих... Такве ствари се не могу наћи међ главним штандовима!

Adonis_Vernalis

Sasa Curcic je ispunio obecanje... objavio je knjigu... vrh, brate  :shock

Wlada

Quote from: Adonis_Vernalis on 25-10-2007, 15:42:08
Sasa Curcic je ispunio obecanje... objavio je knjigu... vrh, brate  :shock

Сваке године понека "креатура" изда књигу... Сетимо се Легије, Дрецуна,...
После овога је јасно-свако може да изда књигу.
Не бих волео да ми то неко унесе у кућу

Enea

#63
Mene ipak zanima, kako je upropastio karijeru jednog fudbalera, i kako je novac potroshio..
:K


Quote from: mikele on 25-10-2007, 00:23:14
Quote from: Wlada on 24-10-2007, 18:46:19
Купио сам неку фармакологију из 1950. (Комитет за заштиту народног здравља Владе ФРНЈ, др. Димитрије Атанацковић)
кошта 10 динара  :K
Много куме,много. :siza: :siza: :siza:
Богаташу!!!

:roll: verovao ili ne, ja u takvim izdanjima pronadjem ono shto u savemenim nema.

Wlada

Наравно,свако има право на своје мишљење,али ја унапред кажем: То је обично смеће!

Enea

ma nisam luda da troshim i vreme i novac..

Cecilly

Quote from: Adonis_Vernalis on 25-10-2007, 15:42:08
Sasa Curcic je ispunio obecanje... objavio je knjigu... vrh, brate  :shock

A danas ju je i potpisivao!  Gomila klinaca se okupila oko standa...

Ja sam kupila Volharda sa zbirkom za 6500 na standu Data Statusa...dakle,ista cena ko na faxu. A nisam je videla ni na jednom drugom.
A Opca i Anorganska hemija kosta 3890 na standu Skolske Knjige iz Zagreba.


Luximus

Ja cu da kupim knjigu Sashe Curchica - Djanija i ne zhalim novac za takav dragulj savremene knjizhevnosti!  :>

Wlada

Quote from: Wlada on 25-10-2007, 16:11:36
Наравно,свако има право на своје мишљење,али ја унапред кажем: То је обично смеће!

Да се разуме, мислио сам на Сашу Ћурчића а не на стара издања  :wink:

Adonis_Vernalis

Nemojmo tako, kolega. Covek je seo, upalio komp i za par meseci napisao golu istinu o sebi i svom zivotu. Pa, setimo se samo kada je VIP Veliki Brat bio? Ko juce da je bilo, cini mi se... Ko je meni kriv sto mi za pasus treba mesec dana? Kad se ovoliko mucim dok pisem, koliko ce se tek muciti oni sto budu citali?

olgica

Jaete primetili da izdavac te knjige ima jedino nju na celom standu?  :hmm

Kolika je guzva bila u platou na sajmu, a cene knjiga su bile vise nego na ostalim standovima, a ljudi kupujuuuuu, to mi nije bas najjasnije. Jao kako sam glupa, pa tu su da bi bili vidjeni.  :wall:

Sto rece Wlada u antikvarnicama i malim standovima na spratu ima super knjiga, i po vrlo povoljnim cenama.

_d.0.t_


Enea

_d.o.t_
:K

verujem da je s. djurchicj imao nekog novinara kraj sebe, koji je samo snimao njegovu prichu, a potom prekucavao na komp.
'gori krofna' =)


da li ste nekada chuli, za nepostojano a.. ja ga od jutros gubim..

Ivana_89

Quote from: olgica on 26-10-2007, 09:44:37
Kolika je guzva bila u platou na sajmu, a cene knjiga su bile vise nego na ostalim standovima, a ljudi kupujuuuuu, to mi nije bas najjasnije.

i ja ne razumem te ljude, pro¹le godine sam svratila do Platoa i knjige su isto bile skuplje... ove godine æu preskoèiti Plato  :ninja:

Wlada

Па кад се воде помодарством... Ин је куповати књиге на енглеском, купити скупо,шарено и сликовито...
А бисери филозофије, историје (не мислим на теорије завере и књиге о темпларима и масонима, то је писано да би се намлатиле паре), класике сакупљају прашину и да би се до ших дошло мора се попети на спрат а онда отићи у другу халу!