Sajam knjiga od 22. do 28. oktobra

Started by Bred, 28-09-2007, 14:58:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 8 Guests are viewing this topic.

Smrda

Wllado lepo zboris...
Sem toga,Plato ima cene kao i obicno,tako da ne vidim svrhu u tomne da se opden na sajam i tamo pazari...
Starinarnice rulzzzzz

Luximus

There is no such thing as a moral or an immoral book. Books are well written or badly written. (Oscar Wilde – The Picture of Dorian Gray)  :wink:

pig_am_am

[off]kako ja volim tu knjigu[/off] :>

Al-Jasmina

Kao kolega izlagach,
duboko saosecam sa ljudima u hali 1 koji aplauzom ispracaju gasenje dela osvetljenja u 20:00!
:)
cice male namucene,
7 dana zivota u uslovima kakve bi samo Teri Pracet dostojno opisao :>

pig_am_am


Al-Jasmina


MiKy

Eva Ras jutros negoduje kako je Cheova cerka (koja cak i nije napisala tu knjigu)pokupila svu paznju novinara i publike... :K
a ona ocekuje paznju sa knjigom u kojoj pise kako je njena baba lecila krave po selu tako sto im je govorila da ih voli  :roll:

AquArius

Eva Ras osvaja nagrade na anonimnim knjizevnim konkursima, Eva Ras ima zivot dostojan knjige.

A Che-ova cerka .. kako li se zove?

pig_am_am


philoserbiana

jel danas besplatan ulaz na Sajam? :run

BK


*

Sajam knjiga u Beogradu produ¾en za jedan dan

Pedeset drugi Meðunarodni beogradski sajam knjiga, koji je do subote 27. oktobra posetilo oko 135.000 ljudi, biæe produ¾en do sutra u 16 èasova, saop¹tili su danas organizatori te manifestacije.

Ulaz na sajam sutra æe biti besplatan za sve posetioce, a organizatori oèekuju da æe i ove godine do zatvaranja manifestaciju posetiti oko 200.000 ljudi, rekla je na zavr¹noj konferenciji za novinare izvr¹na direktorka preduzeæa „Beogradski sajam” Mirjana Lukiæ.

(blic)

katarina

Cheova cerka se zove Aleida March, ako sam dobro ukacila, posto nisam bas sigurna ko mu je mjka, ko zena, a ko cerka! Ah da, imao je i verenicu koju je ostavio! Lep covek beshe!

hulio_salinas

Bejah danas na sajmu. I gomila ljudi oko mene. Ne znam ¹ta toliko ljudi tra¾i tamo? Kao svi èitaju knjige? Ajd to mogu da svarim... nekako, ali ¹to dovode onu "jadnu" malu decu?

I¹ao sam planski: knjiga za fax + jedna tra¾ena. Dosta.

AquArius

Quote from: katarina on 28-10-2007, 21:11:39
Cheova cerka se zove Aleida March

hvala Kajo,
mada ne bese to bas poenta (znas ti to)  :K

(btw Aleida se predstavlja kao Gevara,
to March je verovatno mamino ili cije vec.. ali nebitno)

:cvet