Sajam knjiga od 22. do 28. oktobra

Started by Bred, 28-09-2007, 14:58:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

BK

Bila sam i ja danas na sajmcicu i kupila sam Veliki kucni medicinski prirucnik za samo 3000din, a na standu do je bio 7000....jupi...bas sam srecna.
Kupila sam divan Vodic kroz Beograd u kreativnom centru, fantasticno uradjen.
I jos po nesto za svoju dusu...
I da bas je guzva...

pig_am_am

ej BK,samo da ti kazem da se ne traumiras mnogo kada ti prirucnik kaze da imas...recimo,ne znam...ma kad god ti na onoj semi ispadne nesto sokantno,nemoj da se traumiras :>

Bred

Ja bejah u subotu i ono je katastrofa. Ne znam ko je projektovao onu halu ali uraditi onoliki prostor bez skoro ikakve ventilacije je strasan promasaj. Zilion ljudi, milion stepeni, deca, klinci ma uzas! Tacno se ispostavilo kao tacno da je sada in ici na sajam iako nemas nikakve potrebe za to. Snobizam.
Ljudi su se gurali kao da se 'leb daje dzabe  :nonono:
Cene knjiga nisu bas nesto jeftine bar ne toliko koliko mi se cinilo da su jeftine bile prosle godine.
Video sam Isidoru Bjelicu, ministra Ljajica i Basaru.
eto.
:K

Wlada

Није вентилација једино што је лоше... Кад сам ја био радило је неко невероватно јако грејање а сви људи дошли топло обучени... Било је то жонглирање са кесама и јакнама (о знојењу не бих...)

Adonis_Vernalis

#94
U, bre, al' ste razmazeni! Ma, kad primim platu, naoruzam se kesom, karticama, strpljenjem i kojecime (ukljucujuci i jedan aplauz, da ne kazem pljesak dole, u Perperu), i nista i niko me ne mogu spreciti da kupim knjige koje hocu za sve pare! A pritom ponesem kolica za pijacu i sta me briga. Ne gledam ni fenseraju, ni na silu dovedenje djake, ni one koje bi da se slikaju, ni one koji prave jos vecu guzvu slikajuci one koji zele da se slikaju. Jer...

Dolazi zima, duga i hladna. Kad zatvorim vrata i upalim vatru (a napolju pada prvi sneg), nista lepse nego, manirom vrednog mrava, krckati zimnicu hrane za glavu. Mmmmm. Jedva cekam!

P.S. Je li neko primetio kineski stand? Ja sam otpao tamo.

philoserbiana

kupila sam farmakologiju R&D danas.jos samo da se nauci...bila je guzva,ali podnosljiva.hvala im za besplatan ulaz  :Z

Wlada

Quote from: Adonis_Vernalis on 29-10-2007, 15:50:47
A pritom ponesem kolica za pijacu i sta me briga.

Хе,хе!  :pljes:
Зар није супер када купујете књиге "на кило" !  Уживанција  :wink:

Adonis_Vernalis

Privilegija stalne plate... sta cete...

Wlada

Јел сте куповали негде а да сте платили преко картице?

BK

Quote from: Adonis_Vernalis on 29-10-2007, 15:50:47kolica za pijacu
To mi je trebalo danas, otpale su mi ruke, pogotovo sto sam prvo "nabasala" na najvecu knjigu u mom zivotu pa sam sa njom setala po celoj hali i eurosalonu, a posle u prevozu sa onom neverovatnom guzvom i haosom u gradu.
Ali bez obzira, mnogo sam srecna zbog novih knjizica i jedva cekam da ih sve procitam. Nikad nisam pomislila da sam neku knjigu skupo platila....(a sto se tice stalne plate...ja sam danas imala srecu pa su mi brat i tata, stalno zaposleni, vratili sve pare koje sam potrosila danas a plus i preplatili...pa zamislite moju srecu, dobijem i knjige i pare, nema niceg boljeg. Zao mi sto nisam kupila jos...)

Wlada

Никад ми није било жао за књиге. Једино помислим кад изађем са сајма (или из књижаре) куд одоше све паре тако брзо! Прошлог пута сам се затекао на улици са 20 дин
Стварно изгубим појам о преосталом новцу!

AquArius

wlado, a krenuo si sa 30.
preskocio ogradu.
i platio 10 dinara farmakologiju iz 1950.

.. ah romantike

:happy:

Duke

Juce smo qwertz i ja bili na sajmu, prvo smo nasli farmakologiju, i onda smo odlucili da se prosetamo po sajmu da vidimo sta ima...

Ali kako je bila velika guzva odlucili smo da kupimo sta nam treba i potrazimo neki restoran...

I nasli smo kafanu "Stenka"...

I ostali 7 sati i potrosili vise tu para nego na knjige...

Adonis_Vernalis

Quote from: Wlada on 29-10-2007, 17:31:31
Јел сте куповали негде а да сте платили преко картице?

Da, na standu JRJ.

*

Quote from: Duke on 29-10-2007, 23:17:08
Juce smo qwertz i ja bili na sajmu,
I nasli smo kafanu "Stenka"...
I ostali 7 sati i potrosili vise tu para nego na knjige...

[off] Zasto li mi to lici na vas? [/off] :hmm
:116:

Sreca, sreca, radost...
Ako ste zaglavili :~