Serije O.C. i Tree Hill

Started by BK, 29-09-2007, 13:25:28

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

BK

Pretpostavljam da ce na dalje subotom biti O.C i Tree Hill na HRT2. (oko 11h)

avgogh

Je li neko gledao Tree Hill sad za vikend, da mi kaze sta je bilo?

BK

I mene interesuje i Tree Hill ali i O.C. ...kad su bili u 8:45...oni nisu normalni

kruger

Solidne su obje,ali moj je favorit Tree Hil!
Ako neko slucajno ima disk sa prethodnim serijalima neka se javi!

kruger

Bruk je bas zgodna,pitam se da li je takva i u stvarnom zivotu?!;-)

avgogh

Pa na HRTu nisu normalni! Svake nedelje menjaju termin! A tek kad su pustali svaki dan... Ako hoces da gledas, moras celo pre podne da odsedis ispred TVa...

BK

Ja procitam na teletextu dan ranije...pa ponekad snimim kad nemam vremena da gledam jednu za drugom

mina-L

E ja citah na nekom sajtu da su Bruk i Lukas "u privatnom zivotu" bili u braku svega 5 meseci pa se razveli!

kruger

Hej ljudi nabavio sam 2 DVD-a sa epizodama iz prve sezone TREE HILL-a :K,ako neko zeli da ih presnimi for free neka mi posalje poruku pa cemo se dogovoriti kako.
Takodje ako je neko zainteresovan za jos 4 DVD sa epizodama iz druge i trece sezone :wink:,moj poznanik reze dva DVD diska za 100 din. na vas disk!
I tako ko hoce neka mi se javi! :wink: :> :K

mina-L

Hoce li FOX uskoro stici do novog serijala Tree Hill-a?Ne mogu nikako da pohvatam kad su na hrvatskoj tv,pa jedva cekam da nasi krenu s novim epizodama!

avgogh

Ima jos tacno 15 epizoda treceg serijala. Nadamo se da je FOX otkupio i sledeci serijal...

mina-L

Izgleda da FOX nije otkupio sledeci serijal,smrc! Bas sam gledala program za naredne dane i nisam nasla Tree Hill vec neku novu seriju,bezveze!

avgogh

cetvrti serijal mi se i ne svidja, ali mogu da vam kazem da mi je peti bas dobar... desava se cetiri godine kasnije... hejli i nejtan imaju dete... ako neko hoce, mogu da mu narezenm cetvrti i peti... tj peti ono sto je izaslo!

mina-L

Tree Hill opet na HRT-u! :~

maYes

OC nisam bas i nesto pratila, ali One Tree Hill...mmmmmmm......