Serije O.C. i Tree Hill

Started by BK, 29-09-2007, 13:25:28

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

BK

Ja sam se toliko zaludela sa njima...mnogo su mi slatki ovi srednjoskolci od 25 i kusur godina (treba da stoji 17). Pratim ih redovno na HRT2, mada sad FOX ima Tree Hill, ali braca Hrvati imaju i nove serijale, a dana je poceo novi O.C....ali nema Marise, Rajan nam je sam....mnogo su mi slatki i Samer i Seth... A vi...pratite li ih?

Sole

sta bese O.C???  :hmm

a Trihil gledam samo kad uhvatim, ne pratim nesto posebno, nemam vremena.

ali su mi bas super, ono sto sam odgledala!  :wink:
najbolje da imaju po 17 godina...  :roll:

suzaa1988

a kada pustaju tri hil? ranije je bilo u 5(na hrt-u)

Ivana_89

Quote from: Sole on 29-09-2007, 18:36:55
sta bese O.C???  :hmm

Okrug OranĀ¾
Rajan, Marisa, Set, Samer...  :cvet

Volim da gledam i OC i Tri hil  :happy:

Bla_bla_blaaaa

e ja nisam neko vreme gledala na HRt-u...moze li neko da mi kaze sta se desilo sa Marisom?

BK

Marisa je trebala da otputuje na neki brod, i Rajan ju je vozio, medjutim Volcek, ljut sto ga je ostavila Marisa i sto nije htela da poprica sa njim, sa kombijem ih izgura sa puta i Marisa pogine ali ne i Rajan.
Sto se tice vremena pustanja serije, nikad se ne zna tacno, ja uvek pogledam na teletextu za HRT, jer non stop menjaju, danas je bila poslednja epizoda Tree Hill-a, a 1. epizoda novog serijala O.C. i bila je oko 12h, ali subota je, sutra nema. Ovih radnih dana bila je oko 19:30.

mina-L

Sta?! :shock Zavrsen je Tree Hill a ja nisam odgledala poslednju epizodu?! Jesu li se uzeli Nejtan i Hejli,sta bi sa Lukasom i Bruk?!
O.C mi je nekako postao dosadan,mnogo ga komplikuju...

BK

Nejtan i Hejli su se ponovo vencali, medjutim na putu za aerodrom(za medeni mesec), na mostu, kako su njegov stric i Rejcel da bi izbegli sudar sleteli sa mosta u vodu, Nejtan je skocio u vodu da ih spase, medjutim nekako je usao u limuzinu(koja je inace bila za njih mladence) i zaglavio se i on, a Hejli ostaje na mostu sama i poziva upomoc.Tako se zavrsava.
A Lukas je rekao za poljubac sa Pejton u biblioteci(kad je bila pucnjava u skoli), a dan pre toga je i Pejton rekla Bruk da voli njenog decka tj Lukasa...i Bruk se pakuje da ode...a po svemu sudeci je trudna, kao i Lukasova mama.

A slazem se za O.C. da komplikuju stvar. :nene:


milicica

#8
Ja sam gledala i neke epizode iz cetvrtog ciklusa, ali ne bi bilo u redu da ispricam sta ce se desiti :djavo

Mislim na Tree hill

avgogh

ja obozavam OTH  :> Stvarno, zarazila sam se k'o u srecna babe u srecna vremena Kasandrom... Gledala sam pre kad je bilo na FOXu, pa sad na Hrvatima i Foxu uporedo... doduse na Hrvatima se zavrsilo... Nije mi jasno zasto nikada ne otkupe celu seriju!
Nejtan mi se mnogo svidja...  :smekerica:  :stid:
Quote from: Sole on 29-09-2007, 18:36:55
najbolje da imaju po 17 godina...  :roll:
Nejtan je '85. a Lukas je baby face, pa mogu da prodju kao srednjoskolci, a Pejton... Moze mam da im bude...

nasty girl

Quote from: milicica on 30-09-2007, 18:21:12
Ja sam gledala i neke epizode iz cetvrtog ciklusa, ali ne bi bilo u redu da ispricam sta ce se desiti :djavo

Mislim na Tree hill

i ja sam gledala celu cetvrtu sezonu...ali necu nista da kazem nece vam posle biti zanimljivo.... :happy:

Al-Jasmina

Marisa ode jer se Misha Barton smorila u seriji
a Rajan nikad sladji..steta  :lol: :lol: :lol:

mina-L

Ohoho, znaci Tree Hill ima i nastavak, jedva cekam! :~ Zaboravih da pitam sta je sa gradonacelnikom Denom,sto bih ja njega :batina,al je covek tako zgodan...!
A u O.C mi je Set najbolji,volim ja te strebere... :lol2:

Ivana_89

Quote from: mina-L on 30-09-2007, 21:06:44

A u O.C mi je Set najbolji,volim ja te strebere... :lol2:

i meni  :> :cvet

milicica

Danas je bila prva epizoda cetvrtog ciklusa Tree hill-a na HRT2