Premijera filma "Promeni me" 2.oktobra

Started by lijepa bosanka, 01-10-2007, 11:51:03

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

lijepa bosanka

Premijera filma "Promeni me" 2.oktobra



Igrani film "Promeni me", po scenariju Stevana Koprivice u re¾iji Milana Karad¾iæa, biæe premijerno prikazan u Beogradu u Centru "Sava" 2. oktobra, saop¹teno je iz distributerske kuæe "Tak".

Glavnu ulogu, sredoveènog èoveka koji se zaljubljuje u mladu devojku igra popularni glumac Mima Karad¾iæ, njegovu suprugu Neda Arneriæ, a u ansamblu su debitantkinja Ivana Popoviæ, kao i poznati glumci Dara D¾okiæ, Dragan Nikoliæ, Milorad Mandiæ, Andrija Milo¹eviæ i drugi.

Poznati pozori¹ni i televizijski reditelj, a debitant u igranom filmu Milan Karad¾iæ izjavio je da on "voli ¾anr romantiène komedije i porodiène prièe, koji se izgubio u poslednje vreme u domaæoj produkciji, dok je u svetu omiljen".

"Ovo je na¹ poku¹aj da se vrati taj prijatni ¾anr, ta toplina, emotivna i ljudska, koju nosi jedna duhovita i ¾ivotno uverljiva prièa", rekao je on.

"Ovo je pitak film, a pretenzije su bile da se obnovi ¾anr romantiène komedije, ali ne na vulgaran i primitivan naèin, ¹to je èesto sluèaj sa na¹im komedijama", rekao je scenarista Stevan Koprivica.

"Trudili smo se da napravimo film za ¹iroku ciljnu grupu, da tretiramo jedan ¾ivotan problem, po formuli italijanske kinematografije, a to je - mali èovek pred velikim problemom koji je sam sebi napravio", objasnio je Koprivica.

"Promeni me" je prvi igrani film u produkciji studija "Pink Film Internacional".

(Tanjug)

pig_am_am

meni se ovo gleda,na moje iznenadjenje  :K

nisam valjda dugo gledala domacicu...
ide li neko na premijeru?

lijepa bosanka


pig_am_am


shiky

Obavezno!Da znamo vredi li,i ja bih gledala film  :happy:

lijepa bosanka

Sve æu vam reæi!! Oèekujem da je dobar!!  :~

Bred

joj, meni je najbolje ono-"nije moje da mislim, ja sam policajac!" :siza:

lijepa bosanka

Evo vratih se s premijere. Bilo je lijepo,puna sala. Film je interesantan,ali oèekivala sam vi¹e smijeha...
Ima nekoliko dobrih provala. Nije lo¹e pogledati..
p.s.Razoèarana sam jer Andrija Milo¹eviæ nije bio na premijeri... a005

tarantulica

Hm, ja sam htela da idem da gledam film...
Nisu valjda sve dobre fore stavili u reklamu?   :roll:

lijepa bosanka

Skoro sve. :roll: Idi pogledaj,opu¹ten je film!!!

MiKy

najgore je sto uvek strava fore stave u reklame...onako,simpatican je film :roll:

jecapereca

Quote from: MiKy on 03-10-2007, 09:48:11
najgore je sto uvek strava fore stave u reklame... :roll:
Da, i ti odes ocekujuci mnogo vise a u stvari ono najzanimljivije daju kroz reklame, i razocaras se...

Bred


pig_am_am


jecapereca