Zatvor iz koga se ne izlazi

Started by Bred, 18-05-2006, 10:24:40

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

lijepa bosanka

Е Владимире,свака ти част!!!!! :D Много ми се свиђа како размишљаш и шта све пратиш и знаш!!!!! А још имаш петљу и да то кажеш на форуму нашег факултета :wink:.....а на факсу маса људи која нема појма....којима сам данима објашњавала шта се заправо десило у Босни,Хрватској....било је ту и неких који су ме много повриједили својом непромишљеношћу,надам се,и незнањем!!!!! А и оних који поштују моје ставове,због свега што сам проживјела,иако не могу то све да схвате.....

А што се тиче муџахедина,или како ти уљепшано  рече "војници Ал каиде".......они сада имају своје насеље(као почасни грађани!!!) у Бочињи,недалеко од Маглаја....где Срби и не помишљају да се врате!!!! >:(
И сам Бин Ладен има БиХ држављанство,тј. све документе..... :roll:

Darker

QuoteИ даље стојим иза своје тврдње да за такве звери не постоји адекватна казна сем Божје!
Ok, ajmo sad malo i o satanizmu... :-) :-) >:( >:( >:(
Èudo jedno kako se pet tema svodi na jednu, na filozofiju... Svuda mora ne¹to da se filozofira. A rekoh da sam ja filozof!!!!! :> :> :>
QuoteУосталом, Бог је једини судија и његов суд ће бити једини праведан...
pa onda malo:
QuotePa kad sam ja Bic Boziji, ahahahaha Grin
Ovo je tema o zatvoru!!!! >:( >:( >:((ovo poslednje je  jedino ok :> :> :>)
Ne o Bogu i ne o ratu u Bosni...
Poenta je u okrutnom pona¹nju prema zatvorenicima, ma ko oni bili... I u tome da je to pogre¹no... I ako æe samo Bog da im sudi, za¹to je onda ok podvrgavati ih muèenju, kad to "ionako nije dovoljno"...
©ta mi zagovarate tu pravoslavlje kao jedinu veru koja propoveda ljubav, a puni ste mr¾nje...
Ja se bar ne foliram, buhahahhahahahahaha :> :> :> :>

lijepa bosanka

Ti si, sreæo, filozof samo kad je ne¹to protiv Srba,Pravoslavlja i sl....... >:(
Izvini ¹to sam uop¹te spomenula rat u Bosni......nisam trebala,jer to oèigledno treba da se zata¹ka!!!!! >:(
Kada se spomene da su Srbi tamo masovno ubijani uvijek se nadje neko kome to strahovito smeta....i mene jo¹ vi¹e nervira!!!!! Ali po¹to po¹tujem ovaj forum......trudiæu se da vi¹e ne spominjem  :X....Jednog æe¹ se dana sjetiti mene Darker.......kad se sve  ponovi....jer ni¹ta nije rije¹eno!!!!!!! :( 

Vampire 666

...Darkeru, dobrodosao u klub negativaca...


vladimir

Quote from: Darker on 23-05-2006, 23:33:40
Poenta je u okrutnom pona¹nju prema zatvorenicima, ma ko oni bili... I u tome da je to pogre¹no... I ako æe samo Bog da im sudi, za¹to je onda ok podvrgavati ih muèenju, kad to "ionako nije dovoljno"...

Даркер, поента свега овога је да за такве звери не постоји адекватна казна. :wink: Да ли је хумано неког ко је побио на стотине или хиљаде људи ставити у собу 2 са 2, са малим прозором и максималним обезбеђењем-сигурно да није хумано, али је сигурно.Такве звери не треба стављати у затворе са минималним или осредњим обезбеђењем јер ако су били у организацији која је изорганизовала убиства хиљада људи, сигурно ће побећи из таквих затвора и наставити са убијањем. >:(

Quote from: Darker on 23-05-2006, 23:33:40
©ta mi zagovarate tu pravoslavlje kao jedinu veru koja propoveda ljubav, a puni ste mr¾nje...
Ja se bar ne foliram, buhahahhahahahahaha :> :> :> :>

Погрешно тумачиш моје поруке-нисам пун мржње, већ огорчења због тога што таквих екстремиста има много више на слободи него по затворима и што су они реална претња нормалном животу ( уосталом, прође ли много времена између терористичких испада са људским жртвама-не баш, прилично су чести ).И не страдају политичари који су и одговорни за сва сра*а која се дешавају на овом свету, већ обичан народ, као ти и ја и сви ми, који немају везе са дневно-политичким дешавањима, токовима, лобијима, и тако то.Лијепа Босанка је ( претпостављам ) и живела на тим просторима и у времену када су њихова дејства била директно усмерена ка Србима.
Не мрзим никог, па ни те људе.Уосталом, моја вера ме то и учи.Ако будеш имао жеље и времена, простудирај мало Православље. :wink: И схватићеш неке ствари... :)


vladimir

Quote from: Vampire 666 on 24-05-2006, 09:21:33
...Darkeru, dobrodosao u klub negativaca...

Ма дај, ко је од свих нас још негативац? :>  Да ли је можда неко од свих нас урадио нешто лоше?Сумњам. Даркер је можда ХИВ-негативац ( наглашавам-можда >:D >:D >:D ), али је укупно позитива и ја га овом приликом поздрављам! :>
Да смо ми живи и здрави... :wink:

Bred

#21
Bravo Darker, vidim ucis, ali bilo bi glupo da evo vec treci put danas pricam-otvorite novu temu da ne skrecete sa ove bla bla zato neka ostane ovako kako je
Bosanka, ovde imas pravo da kazes SVE sto mislis s tim da ne prelazis granicu nacionalne i verske netrpeljivosti i netolerancije :wink:
Ovde se otvara nekoliko mogucih tema
1. Ko je kriv i ko je izveo napad 11. septembra?
2. Kako postupati sa teroristima?
3. Americka spoljna politika
4. Smtrna kazna da ili ne?

Svako ovo pitanje bi moglo biti poseban topic.
Ukratko, svi teroristi su ISTI i nikakve razlike  NE SME da bude bezobzira da li su oni u Bosni, Iraku ili SAD. Ali pravda nepostoji a sila Boga ne moli, sto smo iskusili i na sopstvenoj kozi.
Vidite kakve probleme Rusija ima sa Cecenima a Amerikanci ih opominju na svaki potez koji naprave cak i kad stradaju ruski vojnici.
Da ne pricam o zlostavljaju vojnika u Iraku od "demokratskih" i "civilizovanih" americkih vojnika ...

Darker

Upravo TO poku¹avam da ka¾em!!!!
Samo ¹to to Bred ka¾e mnogo razumljivije, (da da ima¹ vi¹e iskustva bla bla bla... :> :> :>)

lijepa bosanka

Dobro Bred.....IZVINJAVAM SE.....ali nisam samo ja skrenula sa teme.... :'( :'( :'(
Rekala sam da me nekad stavovi nekih ljudi stra¹no nerviraju.....ali ¹ta sad....tako je kako je!!!!! :(,a ni u jednom postu nisam rekla da nekoga mrzim,ne trpim,ne podnosim.......ovo je sve samo razoèarenje.....tuga ¹to se medjusobno ne razumijemo....
Vladimire nisam vjerovatno,nego sam bila cijeli rat tamo......ali da se vratimo na temu.... :wink: oooops!!!!! O èemu je rijeè ovdje.... :> :> :> :wink: :wink:


CicPe

Просто не могу да издржим а да се и ја не умешам у тему, а морам да водим рачуна да не пређем границу националног а то је јако тешко јер сам ВЕЛИКИ СРБИН. Владимир је у праву, Бог ће да им суди, али затвори у Америци, тој чувеној демократској држави су гори од оних у Турској, овде се сви плаше затвора, ничега другог, јер овде ти држава омогућава све, али баш све, а када доспеш у затвор, то ти је крај.. Међутим муџахединима је то као хотел, а ми Срби смо се срели са њима у Босни деведесетих и победили их, и по томе смо јединствени у свету, а како??? Питате се ви, ево ја вам шаљем одговор у виду слике, а ви поготиде ко је на њој, а ти лепа Босанко вероватно знаш одоговор, али пусти мало њих   :wink:

vladimir

#25
Quote from: lijepa bosanka on 24-05-2006, 17:26:34
Dobro Bred.....IZVINJAVAM SE.....ali nisam samo ja skrenula sa teme.... :'( :'( :'(
Rekala sam da me nekad stavovi nekih ljudi stra¹no nerviraju.....ali ¹ta sad....tako je kako je!!!!! :(,a ni u jednom postu nisam rekla da nekoga mrzim,ne trpim,ne podnosim.......ovo je sve samo razoèarenje.....tuga ¹to se medjusobno ne razumijemo....
Vladimire nisam vjerovatno,nego sam bila cijeli rat tamo......ali da se vratimo na temu.... :wink: oooops!!!!! O èemu je rijeè ovdje.... :> :> :> :wink: :wink:

Тако сам и мислио. :wink:  Свака част, ЛБ, знам многе који су побегли.Ценим људе који имају му*а и не беже и кад је "тврдо"! :)

Quote from: CicPe on 24-05-2006, 18:45:10
Просто не могу да издржим а да се и ја не умешам у тему, а морам да водим рачуна да не пређем границу националног а то је јако тешко јер сам ВЕЛИКИ СРБИН. Владимир је у праву, Бог ће да им суди, али затвори у Америци, тој чувеној демократској држави су гори од оних у Турској, овде се сви плаше затвора, ничега другог, јер овде ти држава омогућава све, али баш све, а када доспеш у затвор, то ти је крај..

Зато, брате мој, искористи максимално све погодности које ти Америка нуди и не дозволи да доспеш у затвор! Ако и доспеш, главна цака је као и у војсци:ако ти испадне сапун, зајеби га!!! :> :> :>

Vampire 666

da nije onaj bradonja u sredini Gishka ili tako neko ime?

CicPe

Ma ajde mozes ti to bolje :)
Mala pomoc, nazalost nije vise medju zivima, a bio je Vojvoda. (izvinjavam se zbog latinice, ali nisam na mom kompu)

vladimir

Quote from: Vampire 666 on 24-05-2006, 21:56:29
da nije onaj bradonja u sredini Gishka ili tako neko ime?

Гишка је погинуо '91. године на хрватском ратишту.

Darker

Ljudi, ¹to sam ja otvorio onu drugu temu??Aj da se ovo nastavi tamo, matere vam? :>