Novi sajt fakulteta

Started by sokobiv, 08-05-2008, 14:35:10

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Bred


yeca

A za¹to na novom sajtu fakulteta AMA UOP©TE nema informacija o terminima ispita???? Septembarski rok je pri kraju, a na sajtu veæ mesecima stoje kada su ispiti u aprilskom i majskom ispitnom roku - konkretno prièam o 4. godini...oktobarski rok i da ne pominjem!!!!
NE RAZUMEM!!!! Kome uop¹te da postavim ovo pitanje? Ko je zadu¾en za a¾uriranje sajta? :wall:

Bred

pa webmaster a to su valjda ljudi dole u rcu.
ali ne mogu oni nista ako im instituti ne dostave ono sto treba da stave ...

ne znam za vas ali sajt je jedno veliko razocarenje za mene upravo zato sto nema azurnih informacija i opet smo osudjeni na to da neko mora da se klacka do kumodraza pa da napise ovde ako ima sta novo ... :face:  :wall:

endi

#33
Brede i ostali kako mo¾ete da kritikujete sajt fakulteta kad su oni tako ''vredni''? Pogledajte samo njihovo obave¹tenje o prijavi ispita:

Prijava ispita za oktobarski ispitni rok
Objavljeno 19.09.2008. u 21:07
Prijava ispita za oktobarski ispitni rok trajaæe do 19.9.2008. godine.
Preliminarne liste biæe objavljene na sajtu fakulteta 23-25.9.2008. godine do 12h i u tom periodu studenti kojima nije prihvaæena prijava, a ispit su regularno prijavil, se mogu javiti Studentskoj slu¾bi.

:wall:

Enea

#34
Quote from: Bred on 12-09-2008, 13:30:55

ne znam za vas ali sajt je jedno veliko razocarenje za mene upravo zato sto nema azurnih informacija i opet smo osudjeni na to da neko mora da se klacka do kumodraza pa da napise ovde ako ima sta novo ... :face:  :wall:

katastrofa!
mesecima unazad gledam datume glavnih foldera da vidim da li su profesori ostavili neki novi materijal. i nisu i nisu i nisu. i juche sluchajno otvorim jedan od njih, kad ono na subfolderu datum jun/jul 2008, na glavnom o dalje stoji last edit 7. februar 2007.
da sam ja oni, ubio bi me blam!
uz paranoju, a da nije mozda namerno?
o zasto bi bilo???
uzas.
zar je to toliko tesko?

sada se pitam zasto se tumbaju spiskovi, ako i u ovome ne mogu da isprave gresku.

philoserbiana

pohvalila bih profesore sa farmakognozije jer su blagovremeno postavili predavanja na sajt  :cvet

Enea

Ah da. U bot i fgnz uvek su postojale prezentacije na netu.
A mi, sada treba da smo zahvalni na ovome sto sada imamo, makar ono i ne radilo kako treba. A sitne greshke su u pitanju.. Lako se daju ispraviti, osim ako gospoda iz rc ne radi pgm na papiru.  :pst
Lm, Philo, secash se kada prof. Stana nije mogla da smesti vektor na tablu, pa je pocela da crta kredom vektore na zidu amfiteatra? Sada su ti isti vektori u ppt ili chemu vecj..
Treba da smo zahvalni. Mojne da smo razmazeni. :K

frckica-j

Hej ljudi vi bar IMATE sajt i mo¾ete da skinete predavanja. I imate neke koristi. Mi sajta NEMAMO a na oglasnoj ploèi oglasi redovno kasne.  a005 Jednom su u 10 ujutu okaèili da je gostujuæe predavanje (dolazio nam Sote) u 9 toga jutra.

Enea

Koristi ga i ti.
Nije sajt fakulteta setovan na prajvt vju.
A profesora si bash zelela da vidish, Frkckice, m?  :smekerica:
:K2:

Bred

 :THEM:
mislim da smo svi vise ocekivali od tog sajta koji se krckao cirka 2+ godine i kostao para i para kako se spekulise po faxu a da uzmemo da je ceo sajt infostud poslova izradjen za 30 dana kako se navodi ovde => http://www.krojac.com/web-dizajn-reference/

:pst :nene: :tpapir: :K2:


Enea

#40
Quote from: Bred on 20-09-2008, 12:25:41
:THEM:
mislim da smo svi vise ocekivali od tog sajta koji se krckao cirka 2+ godine i kostao para i para kako se spekulise po faxu a da uzmemo da je ceo sajt infostud poslova izradjen za 30 dana kako se navodi ovde => http://www.krojac.com/web-dizajn-reference/

:pst :nene: :tpapir: :K2:




Ovo su neke insajderske informacije?  :smekerica:

Manje, vise, nebitne su...
Samo jedna uglichasta zagrada vise...
U postu gore navodim da deo sa prezentacijama izgleda kao da nije azuriran, a zapravo jeste..  :roll:
Brede, a je li ti smesh da drzish na glavnoj strani proveru ispitnih prijava?
I'd rather not.


Mislim da sajt nije radjen dve godine zato sto je toliko nekome trebalo da ga uradi, vec je to projekat koji je zahtevao vreme ne bi li se pokrio svaki fakultet Univerziteta u Beogradu. Chini mi se da svi liche.. Kao i forumi, nezvanichni tih fakulteta, 99% njih je SMF..
Mozda i greshim.
Verovatno ne. Baza nije obimna.


Kako god:  :tpapir:
& opet,
ipak hvala.

Bred

Quote from: Enea on 20-09-2008, 12:44:43

Brede, a je li ti smesh da drzish na glavnoj strani proveru ispitnih prijava?
I'd rather not.

1. To nije tvoj problem.
2. Samo sam iframe-ovao sa fakultetskog sajta uz obavezni copyright odakle isti potice sto se i vidi ..  :wink: