Muzej farmacije na nasem fakultetu?

Started by olgica, 10-10-2007, 15:56:21

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

darusaz

Јаој, значи да напунимо батерије за дигитални фотоапарат!  :~ Куцнуо је час.  :lol:

Jeka


darusaz

Када можемо да очекујемо ново "приопћење за јавност"?  :K

nasty girl

i ja isto ne mogu da docekam.... :igra: :igra:

philoserbiana

zalosno...profa se povredio i sada neznam ko ce da nas vodi u muzej... a005

Gocca

Ja sam van svih tokova.
Sta je sa profom?

Bred

gocco- http://www.farmaceuti.com/forum/index.php/topic,225.msg168959.html#msg168959

marer_86

da osvezim malo ovu temu ... interesuje me hoce li biti ikakve posete muzeju?!?


Wlada

Да тема не остане освежена само једним постом... :K
И ја се надам се да ће ускоро доћи до отварања мистериозних врата за нас радозналце.

Adonis_Vernalis

Jedan profa se povredio, drugi profa se povredio... Obojici se ponesto gadno u zivotu desilo... faks se nije srusio, i dalje je tamo gde su ga, neki tamo davno, podigli.

A i tema je neaktivna bar 120 dana. Da je podgrejemo, malkice? Bila je to sasvim lepa tema, zar ne? Jos uvek imam spisak imena studenata koji su se prijavili za neku davnu posetu nasem Muzeju...

malena

I dalje se nadam da sam na tom spisku... Stvrano bi ovo moglo opet da se pokrene...

philoserbiana

i ja,i ja...radujemo se ko Branko Kockica i tatatatirci  :K2:

leluska

Ja sam u muzeju bila i nije bilo lo¹e.
©teta ¹to je zatvorenog tipa i u jako malom prostoru

AnaCrvena

meni je muzej super-bas mi se dopalo... da,mali je prostor,ali obzirom na sredstva koja su na raspolaganju (pretpostavljam minimalna) - super je to! bilo bi lepo da je uvek otvoren,ali verujem da za to treba vise para-neko ko bi tu radio, pa veci prostor da se eksponati bolje zastite,i da bude preglednije,ma 300 cuda...
kad vidim sad koja je frka stici do muzeja uopste,jos mi je vise drago sto sam imala tu cast!  :streber:

Enea

Quote from: AnaCrvena on 23-01-2009, 22:36:25

kad vidim sad koja je frka stici do muzeja uopste,jos mi je vise drago sto sam imala tu cast!  :streber:


i meni bi bilo  :fancy: