®urka SDFF 25.10.2007 na splavu ''Heaven''

Started by mikele, 15-10-2007, 10:41:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

shiky


Wlada

Quote from: Bred on 26-10-2007, 16:54:34
wow wlado, nikad ne bih rekao da si to ti  :wink:  :K

А што? Шта ми фали?  :>

lycos

#62
Kratko sam ostao. Zurka je bila  :Bog u jednom trenutku bilo je toliko puno da nisam imao gde da se pomerim a da ne zgazim nekoga. Muzika-o ukusima ne treba raspravljati. Bend je bio sasvim ok, pustani su house hitovi..Cene pica pristojne.

hulio_salinas

®urka  :Bog :Bog :Bog

Jedina zamerka: piæe, naravno. Ko je bio, zna o èemu prièam.

Muzika - za svako uho. Nerealno je "pljuvati" po muzici, po¹to je za sve bilo po ne¹to. I ne mo¾e drugaèije. Kada je bilo samo strane muzike - nije valjalo, kada bi bilo domaæe - ne bi valjalo. Stvarno ne znam kako udovoljiti ljudima. Mo¾da istovremeno napraviti 7 ¾urki sa razlièitom muzikom da bi svi bili zadovoljni.

:wall:

Ljudi su, pre svega, bili opu¹teni i pozitivno raspolo¾enje je isijavalo na licima prisutnih. A mo¾da sam slep i pogrepno sam video.

:~

Masha

Mislim da je atmosfera bila super. Ljudi su znali da ce svirati bend pa ako su svi znali, a dosli, znaci da mogu da se nose i sa tom vrstom muzike. A bilo je prepuno! Meni je drago da su ljudi bili super raspolozeni i da je vladala neka skroz pozitivna atmosfera.

MiKy


vlada89

Zurka je bila extra, i ako sam doso oko 1 bilo je fenomenalno. Samo nije bilo casa za tekilu pa smo pili iz velikih pivskih  :K Muzika je bila strava, i mi brucosi smo se svi okupili i slavili do jedno 4 kad smo otisli, jedva cekam sledecu  O0 I strava su slike, sve same devojke oko mene  :happy:

biwi

Josefina zasto je meni bilo vrh, ne razumem te.... Objasni mi!!!!

Ksenija

Bilo je prepuno,raspolozenje na nivou iako se sad polemise o muzici,nisam imala utisak da je tado nekom nesto falilo..sto kaze hulio pice je rano nestalo,a bendu svaka cast...devojka ima glas za medalju...
meni licno je bilo malo hladno na mahove,kao da je shibala kosava,ali sve u svemu pozitivni utisci...odusevilo me sto je do 4 h bilo puno..ja jos ne mogu da se naspavam od te noci... :)):

mikele

Једина замерка(по мени) је та да су конобари били много лоши,а самим тим је и услуга била лоша(дуго се чекало на пиће,у почетку није било чаша и тако даље).
Али то је све то газде сплава који је рекао да ће бити 15 конобара,а ја се нешто не сећам да их је било толико.А самим тим је сам себи избио зараду из џепа јер је могао много више да заради да је имао вредније конобаре и да их је било више.