Instrumentalne metode

Started by hulio_salinas, 15-10-2007, 20:33:11

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

anita


Marije

Jel su i rezultati u 12h ili mozda u 11h? Hoce li biti na Internetu?

Pedja

У 12 су резултати и тада треба да се преда индекс са попуњеном пријавом.

ares

Sramota za institut. Pao sam za bod ni zbog cega! Bas me briga ko ovo gleda! Pao sam jer npr nisam docrtao onu isprekidanu liniju kod grafika iako mi je zadatak tacan, tu su mogli umesto bod da mi daju bar dva od celih 4 . Onda, tu su i obrasci u kojima nisam obelezio sta koji clan znaci, ajde da mi i tu skinu ponesto,ali sve... pa to je kriminal! Polozicu ja ovo, nema veze, samo hocu da kazem da ovo i ne zasluzuje da bude institut!
   Ovo je mogao da bude i zanimljiv predmet,ali tamo neko izgleda ovo radi samo za platu! Trebali bi malo da gledaju istrazitelji iz majamija, seriju na prvom, mozda nesto i nauce! :namcor

schumaher

Au, ares vidim da si ogorcen i to sa pravom.. Treba ih  :*:
Nisam izlazio na ovaj predmet jer sam znao koliko su rigorozni
i da oduzimaju bodove ako im se ne svidi formulacija tvoje recenice
Odustao sam od polaganja jer ne bih stigao dovoljno da naucim
a i pomalo me je Fiziologija uplasila svojim obimnim gradivom

majche

Ako neko poznaje Aleksic Djordja neka mu kaze da je polozio ispit iz instrumentalnih metoda, jer je doslo do neke greske i objavljeno je da nije polozio... treba da odnese indeks na institut sa popunjenom prijavom sto pre!

hulio_salinas

Ja ga poznajem. ©aljem mu SMS. :cvet

Marije

Ukoliko na ispitu u aprilu imam prolaznost iz jednog dela a iz drugog ne,da li ce mi pola ispita biti priznato???

M@zz@


Marije

Da li neko moze da mi da tacnu,proverenu informaciju? :help:

hulio_salinas


BoJaNa M

jel zna neko da li moze da se polaze samo jedan deo ispita iz instrumentalnih?i da li treba da se potvrdi izlazak na ispit?

bibi

Izlazak na ispit mora da se potvrdi do 29-og marta,a za ovo prvo najbolje da pitas na institutu..... :cvet

rotkvica

a zna li mozda neko treba li i biohemicari da potvrdjuju izlazak na ispit?

Efty

da li za vezbe treba spremiti i spektrofoto i ono drugo ili samo jedno