Da li "pauza" znaèi kraj?

Started by Bred, 22-07-2006, 20:42:51

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Bred

@xena-Mislim, ali nema veze, to sve zavisi od slucaja do slucaja. Najbolje bi bilo da ga kranje vesto kuliras. Ono da ga pustis da se 1 dan ne cuje sa tobom , ne vidi, nadji neki izgovor ali dobar da ne posumnja. Ma koliko da nam je neka osoba draga ipak vidjanje SVAKI dan  je preterano I brzo dovodi do toga da nam dosadi I on/a. Drugo, sve zavisi kakab ste bi odnos imali I kakva je on osova pa u skladu s tim treba da odlucis kako da mu pridjes I kazes a da on to ne shvati pogresno

katarina


sandric

Ja mislim da je Bred treba da otvori neko savetovaliste za parove....stvarno ima dara za to

Bred

Pa razmatrali smo to pitanje :wink:

AquArius

@xena
Ako hoces da vidis na cemu si sa deckom, ne preporucujem ti zabit bez igde icega. Tako ces samo na njega i da mislis, jer tu nema drugog iskusenja.
Prava stvar je biti negde okruzen raznim interesantnim ljudima/stvarima, pa ako ti on padne na pamet i mislis na njega sa zeljom da delis sa njim iskustva, misli, emocije, onda znaci da je sve u redu, samo ste se malo zasitili.
Ako ne mislis na njega... onda je sve jasno.

stef

 Aqua, svida mi se kako razmisljas Super si.. Pozdravi Popa. Xena, normalno je da se malo zasitis, nista cudno.U stvari, ako te smara veza raskini. Nisam bas najbolji savetnik ali nista ti nece faliti da malo vidis drugu stranu medalje.

vladimir

@xena:Budi iskrena sa njim i reci mu ono ¹to si ovde napisala.Reci mu da ga voli¹, ali da ti treba da ga ne vidi¹ jedno par dana.Ako on to ne bude razumeo, ako te optu¾uje da ga vara¹ ili mu sprema¹ raskid-to znaèi da on tebe ne voli tako jako kao ti njega.Kada te neko stvarno i bezrezervno voli, biæe svestan tvoje potrebe da malo iskulira¹ i pustiæe te.A ako ga ti zaista voli¹, vratiæe¹ mu se voleæi ga jo¹ vi¹e.Ako je to poèetak kraja, puæi æe u svakom sluèaju ( s tim ¹to je uvek bolje da pukne pre ako æe veæ puæi-manje su posledice ).
Svako od nas ti mo¾e reæi svoje mi¹ljenje, ali ti sama najbolje zna¹ ¹ta je najbolje za tebe.Iskljuèi mozak, osloni se na srce i intuiciju i veruj u svoje izbore...Mi ti dr¾imo palèeve u svakom sluèaju!Pozzz!!! :)

Darker

Vladimire, uze mi reè iz... :]

pereca

Imala sam vezu od 5 godina, sve je bilo savrseno, ali tokom 5 godina oboje smo se promenili ili sazreli ili odrasli... Sto je normalno. Onda sam malo dubllje sagledala stvari i shvatila da ta veza nije ono sto sam zamisljala. Pozelela sam da prekinem i rekla sam to svom tadasnjem decku. On je doziveo sok (mada smo unazad dosta razgovarali o tome) i zamolio me da "ispauziramo" neko vreme, da se stvari slegnu, da bolje razmislimo oboje... Naravno, pristala sam iako mi je to predstavljalo jos gore mucenje. Posle pauze od 2 meseca, zakljucak sa obe strane bio je isti - kraj. Trebalo je dosta vremena da se oporavimo i jedno i drugo od raskida, ali smo imali savrsen odnos i posle raskida, razgovarali smo o svemu sve vreme, ostali smo zaista dobri prijatelji, evo vec preko dve godine, redovno se cujemo, vidjamo, ja imam decka, on ima devojku (cak se i oni poznaju) i zaista vise nista intimno se nije desilo medju nama posle raskida (sto je mnogima neverovatno - narocito onima koji su nas poznavali za vreme nase veze).
Mislim da je pauza koristila, iako se nazalost sve zavrsilo nesrecno po vezu, ali zaista je bilo potrebno vreme da bi on shvatio ono sto sam i ja nesto ranije. Ako nekom posvetis toliko godina, a i on tebi, onda ta "pauza" izgleda najmanje sto jos mozes da pruzis nekome. Sve ovo naravno ima smisla u krajnje iskrenom odnosu, a ne da to neko koristi jer ne zna kako drugacije da raskine (sto je neiskren odnos).

Uf, bas sam konfuzna  :roll:
Nadam se da ste razumeli poentu moje pricice.
Odoh sad kod masinca  :wink:  :run

xena

#24
e ljudi, mnogo vam hvala na savetima :happy:  :happy:

katarina

Lepo je to "cuti".... Uzivajte!

Bred

Xena, veoma mi je drago sto si sama dosla do zakljucka sta ti je ciniti… :wink:


Darker

Mnogo je lepo kad neko pristupanje ovoj na¹oj maloj dru¾bi zapoène sme¹kom... :cvet :cvet :cvet

lijepa bosanka

Pauza?!! U cemu??!! To je kraaaaaaj!!!! Zavaravanje,zavlacenje!!!! Osjetila sam to na svojoj kozi!!!!! To treba odmah presjeci,ako se postavi pitanje.....