Zasto placamo izdavanje potvrda o proseku ocena 1800 dinara??

Started by marer_86, 19-10-2007, 17:01:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

marer_86

Ljudi,
nikada mi nece biti jasno zasto mi uopste placamo izdavanje potvrda o proseku ocena ovoliko mnogo? :wall:
Valjda je fakultet kao ustanova duzan da nam izda tako nesto potpuno besplatno (jer se izdaje za dz na drugim fakultetima) kao sto se izdaju i potvrde o statusu studenata besplatno.
Kada sam rekao bratu i sestri da moram da platim 1800 dinara za taj papir samo su se lepo nasmejali i nsu mogli da veruju na sta nam uzimaju pare.  :wall:
sta mislite, kod koga bi trebalo da se intervenise za ovako nesto, ako je uopste moguce intervenisati, pa makara da se samnji ako je moguce na nesto nizu sifru?? :roll:

sandric


jecapereca


philoserbiana

ja sam imala potrebu pocetkom godine da sa fakulteta podignem svoja dokumenta iz srednje skole-naplatili su mi 500 din tu uslugu  :wall:

BK

Znam da je  :OFF: ali zasto i placamo prijavu ispita, plus postarinu, plus listic za prijavu!?
Na bilo koji nacin treba da su uzmu pare...

marer_86

Quote from: BK on 21-10-2007, 20:58:32
Znam da je  :OFF: ali zasto i placamo prijavu ispita, plus postarinu, plus listic za prijavu!?
Na bilo koji nacin treba da su uzmu pare...

prijava ispita se placa i na drugim fakultetaim , ali ipak prosek ocena ... to je mi je similarno izdavanju potvrde o statusu  studenta koja se izdaje besplatno

zvecarka

izdavanje potvrde o polozenim ispitima se placa i na drugim fakultetima na nekim jos i vise, verovali ili ne...

nasty girl

ja koliko danas cu kod nas kosta 1000 dinara, a ne 1800...

*

Da, i ja mislim da je 1000, a bilo je 1800, tako da eto jedne pozitivne vesti - nesto je pojeftinilo :~ :~ :~

Keleraba

Da 1000din. je ja sam pre par dana vadila potvrdu, al naravno moras da pises i molbu...al akcenat je ipak na uplacenih 1000din.,
:ball2:

saschka

..potvrda na srpskom je 1000din.,a potrda na engleskom 2000din.
.. i to se placa i na ostalim fakultetima, samo sto je na `bitna je nauka`-fakultetima to mnogo jeftinije (pmf) nego na nasem `bitne su pare`-fakultetu..
..zato kod njih ispit mozesh prijaviti putem interneta, jer se prijava ne placa.. dok ce kod nas to biti omoguceno samo onima koji poseduju karticu za on-line kupovinu..
..a od Nove Godine radice se provera kapaciteta pluca, pa ce se prema zapreminskom indeksu naplacivati i korishceni vazduh.. :bljak:

milena84

Da li neko zna koliko ko¹ta potvrda o polozenim ispitima? I jel to isto ¹to i potvrda o proseku ocena?  :stid:

rotkvica

za potvrdu o polozenim ispitima moras da napises molbu i da uplatis 1000 din.

ono sto meni nije jasno:
ZASTO PREDSTAVNICI NE REAGUJU NA OVU PLJACKU?

ok, nije to tema o kojoj bi se raspravljalo za vreme ispitnog roka, ali je svakako nesto na sta bi trebalo obratiti paznju.

Nadja

Samo da proverim, posto nisam uspela da nadjem temu sa cenama, da li se potvrda o polozenim ispitima na engleskom jeziku placa 2000 din?

Duke