Analiticka hemija II

Started by lycos, 23-10-2007, 13:35:20

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

lycos

2 racunska zadatka. 1 zad-reakcija,  1 zad-grafik. I... jos 6 racunskih  :pst
Tako da, ko je povrsno spremao, lose je prosao..

Ljudi koje poznajem kazu da im je bilo bas tesko. Opet, sve zavisi koliko i kako je ko ucio.

Meni licno-katastrofa  :shock  :shock


Sole

uzas  :namcor
ja sam mozda malo povrsno spremala, ali nisam znala da uradim dobro ni zadatke koje sam ucila za kol.  :run (sama sam kriva  a005 )
o polovicnom priznavanju nema reci  a005
najbolje od svega sto sam bolje uradila ono sto nisam vezbala, tipa statistika i grafik  :hmm :wall: :>
cujem da je generalno ljudima bilo tesko, posebno onaj zadatak sa Ca/Mg sa EDTA.

hominis nocturna

OK, vidim da se ljudi zale. Jeste bilo teze nego na kolokvijumu, ali opet, nisu isli u sitna creva sa racunicama. Ipak je to sa Ca/Mg i EDTA najbitnije iz cele kompleksometrije... Ali genralno jeste bilo tesko... Valjda ce priznavati delimicne odgovore...

Boxy

Obavestenje:Rezultati ce biti sutra na institutu, 21.02. Danas nam je rekla prof. Kaca da su sve zavrsili ranije!

Marije

A kad ce biti upisivanje ocena???Jel u petak kao sto su rekli?

floret

rezultati su istaknuti, mozete odmah da upisete ocenu

Maja D.

Blago reèeno ja sam prilièno neprijatno iznenaðena pona¹anjem pojedinih profesora sa katedre analitièke hemije. Naèin na koji je jedna od profesorki danas razgovarala sa mnom je ispod svakog nivoa... Postoje odreðene granice pristojnosti i uljudnosti koje treba po¹tovati u odnosima profesor-student.
Naravno èast izuzecima...
Vrlo, vrlo neprijatno sve u svemu...

Bojana 153

Zna li neko kada sutra moze da se upise ocena?

Boxy

kad odes na institut, ako je profesorka, kod koje si, tu, odmah ti upise ocenu...

Robin

Neka Maja personalizuje "poroblem" :Bog jer ispada da se odnosi na sve profesore Instituta... nije fer! Ili neka povuce komentar  :cvet

Maja D.

Prilicno je neukusno i neumesno da imenujem profesora...
Nisam rekla ni u jednom trenutku da se odnosi na sve profesore sa tog instituta vec na odredjenog profesora...

Robin

Da li neko moze javiti Bivolarevic Marku da dodje radi upisivanja ocene u indeks. Jer, ako ne dodje danas do 14h, morace se ponovo prijavljivati u narednom roku - Pravilnik o studiranju; trebao bi to da zna ako je predstavnik  :stid:

biwi

#192
Robin hvala na obavestenju, zavrsio sam to.....

D.E.U.S

ima li neko da nije bio na vezbama kad je bio test? ili da zna sta se desava...
jel se radi na sledecim vezbama?
ili na terminu za nadohnadu?
...ili se ne radi nahnadno test? :help2:

D.E.U.S

Mozda je malo off, ali ja moram da napisem...

Molim kolegu koji mi je na ispitu iz analiticke pozajmio digitron da mi se ja vi na PP, kako bismo se dogovorili da mu vratim.  :cvet