Serija Prison Break

Started by Chef, 25-10-2007, 13:01:09

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

avgogh

e, sad... bas da je najseksipilniji, i nije... po meni!
Quote from: darusaz on 29-12-2007, 13:59:59
ПОНЕШТО О ВЕНТВОРТУ МИЛЕРУ, НАЈСЕКСИПИЛНИЈЕМ ГЛУМЦУ СВИХ ВРЕМЕНА


Милер је изјавио да су приче о његовој хомосексуалности неосноване, али писања о томе да лепотан којег сањају жене широм света сања мушкарце не престају.
on i frajer mu, na ovo slici nose iste japanke!  :K ne bih rekla da su te price neosnovane...  :wink:
inace, izasla je deveta epizoda...
mene je treci serijal skroz razocarao...

mikele

E ljudi samo da pitam(možda ispadnem glup).
Jel bila koja epizoda nakon nove godine?
Ja gledam ''regularno'',nisam ljubitelj gledanja po 5 epizoda dnevno,tako da sam još uvek na prvom serijalu. :wink:

makica

Bila je samo jedna epizoda posle N.Godine,ova koja je juce izasla - 9.epizoda iz III serijala.
:wink:

iriss

Ja danas dobijam kompletnu trecu sezonu...Jupiii  :~ jedva cekam da je odgledam

makica

Odakle ti,odakle ti???? :~
Ja sam odgledala 13 epizoda treceg serijala!!! Svake nedelje skidam sa interneta cim se pojavi nova!

iriss

drug mi skinuo sa interneta,evo jos malo i kod mene je.......Majkl mmmmm!!!! :stid:

Goku

  Oæe bude na forumu?

leila_bgd

Ja procitah da treci serijal ima 13 epizoda, a da cetvrti tek pocinju da snimaju  a005...
Ima da se nacekamo :(

slobokv83

serija je bila zanimljiva u pocetku,ali kako vreme odmice sve se vise pitam sta je razlika izmedju dobra i zla.Majkl mi je na kraju postao toliko odvratan da je to neverovatno.Takodje serija mnogo negativno deluje na ljude.Ajde sto gube vreme gledajuci jer posle odgledane epizode nisu nista uradili ako ne odgledaju i sledecu nego stvara nervozu kod ljudi i nasilnicki karakter BREEE!

inace i ja sam odgledao sve,zakljucno sa 13. epizodom treceg serijala.

iriss

kako se zavrsi bez veze ova treca sezona,po kraju mislim da ce biti i cetvrta!!!

avgogh

koja bi na kraju poslednja epizoda 3eg serijala? 13?

bokicaKNN

ja procitala u nekim novinama da producenti serije kazu da ce biti i cetvrta sezona, a oni sa fox-a ne komentarisu! serija je super, mene je prva sezona odusevila, druga aj kao ok, al ne mogu trecu nikako da pocnem gledati! treba to rasporediti....

iriss

13 je poslednja epizoda