Novembarski rok

Started by nency, 26-10-2007, 12:38:53

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

nency

 Kad je potvrda ispita za novembar?

besno pile

stvarno kad je?
ajde neko ko zna....

Bred

pa zilion godina pre je bila dan-dva pred ispit a ispit je 9.  :wink:

tarantulica

Ispit je 9. novembra u 13:30  :cvet

tarantulica

Potvrda patofize je sutra 7.11. u 11h!  :cvet

Harry

Rezultati kod prof Tatjane su sutra u 10h a kod prfo.Leposavic 20.11. u 10h
Od bolesti su bile astma i sok.
Inace ja sam se sokirao kada sam video kako prof Tatjana pregleda i obara studente. Ako ste ostavili jednu (vecu) prazninu kod jedne bolesti i niste sve teze popunili kod druge bolesti, to vam je automatski obaranje i mislim da je bar 10tak studenata tako oborila i dala im petice cim su joj rad predali u amfiteatru....

tarantulica

Harry, nemoj tako...
Sigurno je profesorka èitala ¹ta je ko napisao, nije samo gledala praznine i "punine"  :>
To bi automatski znaèilo obaranje za sve koji sitno pi¹u. Ja sam kod profesorke Tatjane imala maximalan broj bodova (za obe bolesti), a pisala sam samo ono ¹to ima u priruèniku  :cvet

MiKy

ne verujem da je bas tako... :hm
verovatno su te praznine trebale da sadrze neke kljucne stvari.. :roll:

salesale

#8
Ovaj rok nije bio specijalno tezak.

Harry

#9
Kod pofesorke Leposavic je polozilo 9 ljudi od 40.tak koliko je bilo kod obe profesorke.
Pitanja su bila ok.
Ono sto je problem jeste sto odgovore na ta pitanja niko sa sigurnoscu ne moze da zna, ja sam imao navodno tacno resene testove i juce kad sam pogledao test mogu vam reci da izvestan broj pitanja ni u tim testovima nije tacan.
Npr. hiperemija i kongestija NISU sinonimi, kongestija nastaje usled venske opstrukcije, a hiperemija se javlja u misicima u toku rada.
Metabolicka alkaloza moze da se javi pri uvodjenju gastricne sonde kojom se odvodi zeludacni sadrzaj (ostali odgovori nisu tacni).
Mislim da i ono pitanje za celije malignih tumora podrazumeva koa tacan sledeci odgvor: u maligigno izmenjenoj celiji dolazi do derepresije gena i sinteze tzv.tumorskih markera.

Apsolutno limfocitoza nastaje u ranom detinjstvu i kod TUBERKULOZE.

Molim sve kolege koje u buducim rokovima budu polozili ovaj ispit, da pri upisivanju ocene i pregledu svog rada se potrude da maksimalno zapamte sve tacne odgovore na testu koje je profesorka oznacila i to napisu ovde zbog drugih studenata.

Eto, toliko od mene, poz.


Darker

Hmmm, sve je to lepo, ali kad sam ja gledao test pre upisivanja ocene, imao sam mo¾da minut vremena, jer prof. nema vremena da èeka! :namcor