Posle studiranja-staziranje, kako najbolje i najlakse

Started by nena, 26-10-2007, 19:14:49

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Bred

Jeste, prednost imaju oni koji su stazirali u drzavnoj pogotovo ako su se kod upravnice apoteke istakli ...

Bla_bla_blaaaa

Gde mogu da nabavim prirucnik za stazere diplomirane farmaceute?

Bred


pepeljuga

Da li neko zna jel placaju u drzavnoj i koliko se ceka?

Radisal

Ne ceka se, odnosno eventualno onoliko koliko je potrebno da se otvori staz, s obzirom da staziranje pocinje uvek od 1. u mesecu. Staz je volonterski rad i ne placa se. (govorim za Beograd)

Bla_bla_blaaaa

Mozda nije tema al ne znam koga da pitam.

Istekla mi je zdravstvena knjizica, staziram u privatnoj apoteci. Kako sad da produzim knjzicu, da li to ide preko biroa ili kako?

milicica

Zavrsila sam fakultet 25.decembra. Da li staz moze da pocne od 26.decembra? Staz bi mi potpisivala mama koja ima apoteku u unutrasnjosti.
Ja za to vreme trazim posao u nekoj farmaceutskoj kuci, a posto nemam nekog uspeha za sada, trazim i privatnu apoteku koja ce da mi plati staziranje, dok ne nadjem posao, posto kod mame nema para :))) jer realno, necu ni da radim :)))
pitanje glasi: da li mora da se potpisuje taj ugovor o volontiranju ( mislim na vreme dok radim kod majke).? I da li je ovo sto ja planiram moguce uraditi, ili samo su to pusti snovi?:)
Koliko sam shvatila, apoteke je moguce menjati.
Hvala :)

joe13

Da li neko zna  kako se sada regulise zdravstvena knjizica za stazere pri Apoteci Beograd?Posto se vode kao nezaposleni pri NSZ,da li im je potrebna potvrda za RFZO o primanjima clanova porodice tipa ako su zaposleni ili penzioneri,da li sami uplacuju zdravstveno od oko 2700 din mesecno ili su na teretu budzeta?
Molim vas da mi odgovorite konkretno, tj.bez poluinformacija.Hvala!


mima140186

#503
Ima¹ besplatno osiguranje ako su primanja po èlanu porodice ispod 18000 din, znaèi treba ti potvrda ako ispunjava¹ taj uslov. Ako ne ispunjava¹ nemoj d¾abe da je vadi¹, plaæa¹ meseèno sam/a osiguranje.

joe13


Bla_bla_blaaaa

Koju bolnicku apoteku preporucujete? Da li znate neku gde moze da se stazira uporedo sa privatnom apotekom, tj da u bolnicku ne mora da se ide svaki dan?

gost111

Stazerske knjizice se od 1. septembra 2014. mogu uzeti, u Beogradu, u ulici Hajduk Veljkov venac 4-6 ( ugao Sarajevske i Nemanjine, jedan deo Sarajevske se zove Hajduk Veljkov venac) u prostorijama Komore zdravstvenih ustanova Srbije. Ulaz pored Lilija. Do promene ce doci zbog preseljenja firme.

vorda

Da li je neko odradio kontrolu lekova u kbc zvezdara ili klinickom centru? Jel se isto ide samo na predavanje kao i u institutu za transfuziju krvi (pitam posto ne znaju da li ce biti predavanje za septembar) i da li neko zna kako se prijavljuje? Socijalna farmacija u gradskom zavodu za javno zdravlje jel i dalje prva sreda u mesucu u 10h prijavljivanje? Hvala na informacijama :-)

milicica

Potpis iz socijalne farmacije- 10.sept. u 10h