Predlozi za mesto novog kafica

Started by pig_am_am, 29-10-2007, 16:44:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

AquArius

Razumem ja sta ste vi mislili, dodatak je bio da ce se tesko naci neko ko ce od kafica na Kumodrazu napraviti Bonafides.

A cene su te koje kafic cine studenskim. I prijatna atmosfera i cantranje i sta ti ja znam.

I ako se pije recimo Pago, neka mu cena bude lupam 90dinara, ako se nabavlja za 50, a u centru je npr. 150. To nam je svima cilj.

igrackica

Ja sam za to da ima svega, da se osecas kao da si u nekom extra kaficu i bar na trenutak zaboravis da si na kraju sveta! Mnogi ce biti protiv jer ljudi vole "rupe" od kafica, a ja licno ne, volim da mi je sve lepo i cisto oko mene, da prosto ne znam sta bih pre da narucim!

Bla_bla_blaaaa

Moze ovde gde je racunarski centar! Mada bilo bi zanimljivo kad bi bio u onoj mini botanickoj basti :K(ne znam kako stariji studenti nazivaju taj deo, ali za mene je botanicka basta)

tarantulica

Mislim da se rc preme¹ta na drugo mesto, jer ta prostorija veæ ima drugu namenu  :hm

pig_am_am

[off] mene interesuje sad ko je ludi djoka? [/off] :K

mima385


Al-Jasmina

 :)):

Ovako,
imate deo iza menze- to dvoriste na koje gleda deo kule B i rc i koje iz prakticnih razloga ne moze da se koristi jer tamo dolaze djubretari, parkiraju se radnici menze?  :hmm

Elem, bilo bi lepo da kafic ima mogucnost da dok je lepo vreme ima bastu! gledajuci polozaj i kretanje Sunca to je malo teze ostvarivo- uvek bismo bili u hladu  :lol:
SEM NA KROVU! ali ....

Sta znam, ta strana gde je zmija  :>
Ali to zahteva nekakvo rusenje,
nadogradnju? Ili grsim?  :wink:

Ayrton Senna

Deo oko zmije mi nije ba¹, ba¹...

Ipak, tu se èesto prolazi, svi koriste taj put ka kulama. Sla¾em se Al-Jasminom, krov je najbolje re¹enje, al nemoguæe!

Sole

#38
Quote from: AquArius on 30-10-2007, 09:18:54
doci na Vukodraz  :trfr:
:116: :116: :116:
meni kod zmije deluje deeefinitivno malo!  :roll:
mada, ipak bolje ista nego nista, tako?  :hmm :cvet
ne znam, meni je onaj deo iz menze gde su "tribine" kao sto rekoh, maximalno idealan!  :cvet
e sad, necemo valjda da odustajemo zbog djbretara ili slicno?  :hmm

a sta bi sa podrumom?  :smekerica:

a sto se menija tice potpuno se slazem da neke stvari jednostavno ne mogu biti po tim studentskim cenama, bas zbog te nabavne, kao sto pomenuste red bull, guaranu i slicno.
bilo bi lepo da meni bude bogat, ali opet, rano je za to, ne znamo ni gde ce nam biti kafic, o tom potom. ;-)

Ksenija

A sta se radi po tom pitanju?ko pregovara ?ima li pomaka ?
sta ce biti kad ode marko posle nove godine?sem sto ce i to da postane ucionica?

Wolhard

Sta je ispod A-1,mislim ispod klupa jel postoji tamo neka prostorija? :hmm

shumshi

Quote from: Wolhard on 30-10-2007, 21:53:07
Sta je ispod A-1,mislim ispod klupa jel postoji tamo neka prostorija? :hmm

Tu su psi!  :>

Wolhard

Gde su psi mi izgleda bas malo ono je veliki prostor al nema veze!

Al-Jasmina


shiky

A sta je tamo u cosku izmedju A1 i A3?Nikad nisam zavirila  :>