Predlozi za mesto novog kafica

Started by pig_am_am, 29-10-2007, 16:44:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

shumshi

Doci ce vreme i za to, shiky...  :wink:  uzivaj dok mozes...  :>

Darker

Podrumèek, krov, zagraðivanje, pregraðivanje, montiranje, ugraðivanje...
Samo da BUDE NE©TO :Bog

mikele

Quote from: shiky on 30-10-2007, 23:13:52
A sta je tamo u cosku izmedju A1 i A3?Nikad nisam zavirila  :>
Тамо ти је Лепосава(профанка из патофизе) и Бранислава Миљковић(фармакокинетика),тако да боље немој ни да завирујеш :>
А оно што се прави између А2 и А4 биће за професорку Тасић(Организација)

vucko81

Sto ne daju nekome da napravi objekat napolju onoliko prostora ispred faksa prazno i onako placaju nono3nje trave i sredjivanje.

Jeca

To se cuva za botanicku bastu, koliko ja znam......koja ce verovatno biti za jedno,hm,10 godina,a do tada cemo se zadovoljiti vivarijumima :)


QuoteТамо ти је Лепосава(профанка из патофизе) и Бранислава Миљковић(фармакокинетика),тако да боље немој ни да завирујеш
Hahahahah..... :pljes: poslusaj kolegu, narocito kad je patofiza u pitanju

shiky

A ja mislila tamo ima nesto zanimljivo   :K
Slusam,slusam,necu da zavirujem! :>
Mikele  :cvet

gaga :)

i...........
zna li se gde ce, na kraju, biti novi kafic???

Ksenija


Weishaupt

Ako bolje pogledate maketu faksa, prostor izmedju kafiterije i kula je bio zamisljen kao amfiteatar na otvoenom, tako neto postoji i sa druge strane, izmedju kafiterije dekanata i parkinga.Bilo koji o ta dvaprostora moze da se lepo sredi za letnju bastu.Ispod kula A i B ima dosta prostorija,ali je tamo nemoguce da bude kafic, gomile instalacija, otrova za pacove, i nenormalnih gluposti (seite se laba iz gnozije i sta je sve bilo na putu ka tamo). Budzaka ima dosta, ali su uglavnom mali. Krov bi bio super,ali hej iskreno, treba se tamo popeti, ja sam inace imao tu priliku da budem na krovu kule B i stvarno je ekstra pogled, ali je krov sam u ocajnom stanju. :ziveli

tarantulica

I tako dolazimo do toga da je jedino moguæe mesto za kafiæ ovo gde veæ jeste....  :roll:

pig_am_am

...i da vise necemo ni imati kafic. ali,dobro... sta ce nam.

mikele

99% кафић остаје тамо где је сада,''само'' ће се газда променити.
И вероватно ће бити нешто мањи јер ће се од дела кафића и дела оне рачунарске сале која је поред кафића направити нека мала учионица.
То је оно што је за сада најреалније.

Pedja

Никад ме тај кафић није привлачио  :nonono:  пре би се смрзо напољу него седео доле.

Al-Jasmina

 :)
ja sam se odvikla skroz!
Prestala sam i da gledam da li i ko sve dole sedi...


Darker

Ja sam danas sedeo :~ :~ :~
Bilo extra, mraèno, ¾ive du¹e (sem pokoje du¹ice :cvet) nije bilo, a ispred ¹anka je bila fina metalna roletna, ma extra je kafiæ, bez gazda Marka :K :K :K