Profesori i asistenti na forumu. Za ili protiv?

Started by dancho, 22-12-2007, 11:41:40

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

bzzz

Mislim da nema studenta koji bi se protivio saradnji sa profesorima i asistentima na ovom forumu, ali nisam sigurna da i oni dele na¹e mi¹ljenje (tj. malo je takvih koji imaju volje, ¾elje i vremena da nam pomognu ). Iskreno se nadam da æe se taj "trend" promeniti u skorijoj buduænosti. 

Nea


Evo i ja se prikljucujem . Delim misljenje sa vecinom studenata na ovom forumu,  i ne vidim razlog da profesori i asistenti ne ucestvuju u radu foruma. Mislim da  je , stavise , to pozeljno. Nisam primetila da su se na forumu pojavile teme kojima asistenti i profesori ne bi trebali da imaju pristup. Forum na prvom mestu postoji zbog studenata, radi razmene informacija i resavanja nekih problema i pitanja, a takodje moze da pomogne i profesorima i asistentima da bi imali bolju svest o tome na kakve probleme studenti najcesce nailaze pri savladjivanju gradiva. Mislim da bi bilo pozeljno da se mnogo vise asistenata ukljuci u rad foruma i da se ako bi to bilo moguce organizuje i nesto sto bih mogla da nazovem " forumskim konsultacijama" . Studentima bi to bilo od koristi.

Sto se mene tice - profesori i asistenti su vise nego dobrodosli...

ThymusMedica

Quote from: Enea on 23-12-2007, 12:16:28
:roll:
da, ali da se lepo predstave.. a ne da bajamo ko je iza kog nika.

evo ja mislim da Thymus nije student.
da li sam u pravu?




o, hvala, hvala, predvidjas mi lepu buducnost?!! jel da da imam smeka za profesora?! heh
Ali nazalost, jos sam uvek samo student!!! :( :( :( :(

Masha

Ja sam takodje za saradnju. Sve ovo sto studenti pisu ovde, tipa - svoja ispitna pitanja, svoje iskustva i tome slicno, to su oni radili i ranije samo su to svojim kolegama pricali uz kafu ili u gradskom prevozu ili na vezbama itd.itd. Ovo je jedna super stvar jer se na jednom mestu moze videti misljenje velikog broja ljudi i to ide u prilog svima nama. Neko je vec rekao da je ova vrsta komunikacije u svetu skroz prihvacena. Jeste i funkcionise jako dugo i jako dobro i to na zadovoljstvo i studenata i profesora. Pa zasto i mi ne bismo probali?

philoserbiana

zelimo da profesora i asistenata ima u vecem broju na ovom forumu  :cvet

Darker

I dancho? Ja vidim jednoglasno ZA...
A ¹ta misle profesori?

Enea

Quote from: ThymusMedica on 23-12-2007, 17:35:41
Quote from: Enea on 23-12-2007, 12:16:28
:roll:
da, ali da se lepo predstave.. a ne da bajamo ko je iza kog nika.

evo ja mislim da Thymus nije student.
da li sam u pravu?




o, hvala, hvala, predvidjas mi lepu buducnost?!! jel da da imam smeka za profesora?! heh
Ali nazalost, jos sam uvek samo student!!! :( :( :( :(

A ako budesh nekada profesor bicjesh na forumu, je li tako?
A morash prvo da se prikljuchish pantenol klanu.  :K

Darker

Enea obrati pa¾nju na citiranje citata :*:
A i na chat
:F :F

Enea

[off]ne se ljuti D. lepo sam je pitala da li cje ostati na forumu ako postane asistent[/off] aj pa  :run

Bred

Enea, imamo mi ljudi koji su se kao studenti registrovali na forumu a kad su postali asitenti-i dalje dolaze na forum  :wink:
I to je nacin da oni zapravo uticu na to da i sami profesori i drugi asistenti shvate prednost ovakvog nacina komuniciranja.

Quote from: majamil on 23-12-2007, 16:51:30
И ја сам за то да буду на форуму, али за разговор, а не шпијунажу  :nene:
Имала сам непријатно искуство и то баш на испиту када је професорка препричавала шта се о њој пише на форуму и шта би се писало када бих ја са показаним знањем тада положила испит  :wall:, мислим да није потребно да наводим име проф.  :roll:
Ne mogu a da ne prokomentarisem-ta prof je pogresno shvatila znacenje foruma . Skoro mi je neko rekao da profesori ne vole kad se BILO sta pise o njima, cak i da se uopste spominju.
Jbg, tu vec ne mogu nista da uradim a njima ostaje da se na to priviknu.  :wink:

dancho


Enea


Adonis_Vernalis

Dancho je vec iskazao svoje misljenje.

Fodi se, sebi svojstveno, ludo zabavlja na forumu. I to je neka vrsta misljenja.

Ostali se ne prikazuju javno.

A meni ce biti drago ako utvrdim da moje prisustvo i aktivnost na ovom forumu imaju nekih efekata. Ne mislim pri tome na obicna obavestenja i direktne odgovore na direktna pitanja.

Enea

Quote from: Adonis_Vernalis on 24-12-2007, 16:59:52
Fodi se, sebi svojstveno, ludo zabavlja na forumu. I to je neka vrsta misljenja.
:siza:

Zashto je bitno da znamo da li su ovde?
Da bismo prave informacije dobili od pravih ljudi...
Ne mogu svi sve u svako doba znati..
Eto tako sam ja guglala hemijatriju i jatrohemiju i nigde ne nadjoh da li je synonim, a konsultacije tada su vecj odavno proshle...
Umem da opsujem, no kada uochim prisustvo..iskuliram koliko mogu.

Bred

Quote from: Adonis_Vernalis on 24-12-2007, 16:59:52

A meni ce biti drago ako utvrdim da moje prisustvo i aktivnost na ovom forumu imaju nekih efekata. Ne mislim pri tome na obicna obavestenja i direktne odgovore na direktna pitanja.
Ima efekta, verujte  :wink:
A Vi nam, na neki nacin, dodjete kao PR. :)  :wink: