Informacije o upisu

Started by lidija i love you, 23-01-2008, 13:39:01

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Bred

Pa pritiskajte dekana ...

:wink:

belinea

hvala kolega,strasno ste nam od pomoci u ovim kriznim situacijama :box

Bred

Pa ja ti drugacije ne mogu pomoci ...

Samo dobra volja dekana je da li ce vas pustiti ili ne ...


nirre

Ako vas nisu do sada zvali da se upisete onda sam misljenja da je lista konacna.

thisone

starije kolege-kako ce ovi koji su vec primljeni znati gdje da odu u pon.hoce li im to negdje pisati, evo i oni panice,a ne samo mi sto nijesmo primljeni :help2: pripazite ih tamo :thanx2:

littlebaby

moze li mi ko reci da li su svi lucasi primljeni......bez obzira da li su luca 1 ili luca 2????? :wink:

belinea

primljene su luce 1 i 2

natasa1990

luce 1 i 2 su primljene...valjda ste (kao ja...  :~) dobili poziv iz studentske sluzbe da dodjete sa neophodnim dokumentima jos u junu...index,zdravstveno...i da,zaboravih,250 evra za sve luce ispod crte (zvanicna lista)...mislim da novi spisak nije izlazio ali su zvali sve koje su ipak primili...ukoliko nisu,mislim da imate kontakte studentske sluzbe na sajtu...

thisone

Quote from: nirre on 31-08-2009, 11:18:25
Ako vas nisu do sada zvali da se upisete onda sam misljenja da je lista konacna.

bojim se da je tako :shock2:

belinea

misljene starijeg kolege ili brucosa?  :kul:

nirre

Uh al ste se ispisali,nije me bilo odavno. Prije svega stariji sam kolega,nisam brucos(bio nekad)!
Prvo,danas je srijeda 2. sept i ako vas do sada nisu zvali da se upisete onda je lista konacna. E sada,da li su primili sve luce(i 1 i 2) to ne znam jer nisu ni na sajt a ni na fax postavljali konacnu listu. Trece,kada i gdje da dodju brucosi? Na medicinski fakultet a kada-e to vec pozoves studentsku sluzbu i pitas ili ukoliko ti nije prob odes u petak na fax i pogledas obavjestenja (kada udjes na fax hodnik sa lijeve strane i na kraju hodnika je oglasna tabla gdje je sve okaceno). I da zamalo da zaboravim,kazes PRIPAZITE IH TAMO - kada su kolegenice u pitanju(a i kolege da ne odvajam) uvijek smo tu!!

NeXeN

Ovako, ja sam vas buduci kolega "stranac" :)
Bio sam proslog petka na fakultetu u studenstkoj sluzbi, rekli su mi da dodjemo u ponedeljak u 8 casova, bice neki uvodni deo i kao vec par godina nece biti nikakva zvanicna podela indexa, vec ce se moci uzeti u studentskoj sluzbi gde ce se takodje davati zakletva "da ne damo neke pogresne lekove", onda ce studenti medicinskog fakulteta imati dva casa anatomije a mi farmaceuti koliko sam shvatio smo slobodni.

Pitao sam i koliko je primljeno, rekli su mi 31, od cega ako se ne varam 5 stranih drzavljana (primetio sam po razlicito obojenim fasciklama u istom paketu.

Toliko sam ja uspeo da prikupim informacija, nadam se da ce vam biti od pomoci.

Pozdrav za sve!

natasa1990

drage kolege,hvala na informacijama,jako su nam trebale... :streber:

misos

kolege ne znaju jer nemaju kontakta sa studentskom sluzbom , a na sajtu nije okaceno nista vezano za produzetak liste primljenih kandidata...nastava pocinje u ponedeljak 7. septembra...

mima140186

Postoji li moguænost da se iz Beograda prebacim u PG na farmaciju, npr na trecu ili cetvrtu godinu? Koji status cu tad imati, samofinansirajuceg ili budzetskog studenta?
Rekose mi kod Vas na fakultetu da je skolarina 500€?! Jel to tacno ili.. ?