Promenjena trasa autobusa na liniji br 33

Started by Bred, 18-03-2008, 12:57:39

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Darker

Pa da, ¹to vi¹e smrdi¹-vi¹e sedi¹ :V

Jedino moramo da treniramo da se naviknemo na sopstveni smrad :K

Nina

Quote from: darusaz on 18-03-2008, 15:48:00
Е усликаћу "обавештење" на терминусу у Бирчаниновој. То није обавештење, то је вређање људског разума.  :namcor

Уколико би неко поставио питање градском секретаријату за саобраћај, зашто је линија продужена до Панчевца, а не до Дорћола (као некада 33п), њихово образложење би било да је Славија центар града и да они који хоће даље до још ужег центра могу да преседну на Славији у неку од трола или пак аутобус 31.  :*:  :batina

Колико сам ја слушала на ТВу, људи су тражили да се тако линија продужи, али очигледно је настао хаос...

Bla_bla_blaaaa

Ih a mene nervirala 25ica..pa kao bolja 33...Nista...jos malo pa cu pesaka na fax. :hmm

Girl

Quote from: Darker on 19-03-2008, 21:10:20
Pa da, ¹to vi¹e smrdi¹-vi¹e sedi¹ :V

Jedino moramo da treniramo da se naviknemo na sopstveni smrad :K

receptori za miris ce odraditi svoj deo posla, tj. zasitice se posle nekog vremena, ne brini   :K

darusaz

Juèe sam èekao 15 minuta 33. I nije se pojavila. I to kod Karaðorðevog parka. Daklem ubuduæe samo 39. Barem znam da ide na 15min i da je taèan.  :>

avgogh

ja sam resila kad treba na ispit da idem, idem pesaka - bar sam sigurna da cu stici... od 4. aprila, za 20ak minuta sam na faxu...  :source:

AnaCrvena

volela bih da vidim tu glavu koja je smislila ovo genijalno produzenje linije 33?!jedna sasvim pristojno cesta i pristojno nepreopterecena linija je postala agonija,u najmanju ruku.nema je po pola sata i vise.onda dodju tri odjednom.pa je opet nema duuuugooo.
cujem da treba da je pojacaju,i vidjam neke nove autobuse (a na njima pise bircaninova-kumodraz,btw,ne znam zasto),ali ne vidim poboljsanje... :ohwell:

buu

e, ja sam danas brzo stigla, ali izgleda da mi se posrecilo!  :K

elpida

ja sam cula vozaca kako je rekao da "njegova" 33ojka ide na 20 minuta

avgogh

izgleda da su stvarno pojacali liniju... ja danas nisam upopste cekla dugo ni u jednom ni u drugom smeru... a i videla sam ovih dana da su ubacili jos neke zeleno-plave autobuse pored onih plavo-narandzastih, kravice, VIP, itd...

zerocool

mene su dotukli juce ovi sto blokiraju Voj Stepe i to u 8h uvece, tako da je 39ka gradu sigurnija ,a ako vas zadesi to, onda se spustite dole kod poste na 39

Nina

Пре два дана је на ТВу тај неки човек који има везе са градским саобраћајем рекао да је све ОК са 33 и да имају план да 25 иде горе до Кумодража што је баш супер идеја  :~.

Bred

#27
Cisto da znate da je od juce privremeno ukinuto prvo  stajaliste 39ke posle autokomande u onoj maloj ulicici i od sad 39 staje na pocetku Vojvode Stepe gde i tramvaji i 33ka, da se ne ispalite, valjda sam dobro objasnio.
:wink: :K



:news:
I linija 18 staje gde i 39 sada.
:wink:

idealno losa


Jeca

U pa to je odlicno, na istoj stanici cekas i 33 i 39 :igra: