Junski rok 2008

Started by joe13, 12-05-2008, 14:59:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

joe13

PRIJAVA ISPITA ZA JUN 01.05.-23.05.
Preliminarni spiskovi izlaze 26.05.-28.05. u 12h.
U ova 3 dana studenti kojih nema na spiskovima moci ce da uloze zalbu. :cvet

Gocca

Hvala za info, Joe13!

Bred

A bas sam se pitao do kad traje...
:cvet

milica_d

Jel ti preliminarni spiskovi izlaze na oglasnim tablama intituta?

Posto sam na prijavi izostavila da popunim polje na kome je trebalo da napisem da se prijavljujem za junski ispitni rok,u studentskoj sluzbi su mi rekli da misle da ce biti sve u redu,ali da ja ipak proverim...

Bred

trebalo bi da bude u redu jer sad sigurno neces prijavljivati za septembarski rok ...
:wink: :K
Spiskovi da li vam je prijava prihvacena kao i kod kog ste profesora izlaze na sajtu fakulteta ...

milica_d

Hvala Brede  :cvet

Proverila sam ,sve je ok...

endi

Milice kako si to proverila? Nisam na¹la na sajtu proveru, a inaèe mi je sadr¾aj haotièan i ni¹ta i ne nalazim bez pola sata pretrage na istom.
Gde treba uop¹te da izaðe provera, u delu vesti?  :help2:

biki

I meme to interesuje,detaljno sam pogledala sajt ali nista ne vidim,mada su i u proslom roku kasnili sa izbacivanjem spiskova!

milica_d

pa jos uvek nema spiskova na sajtu,mada kod mene provera ispita nesto trokira i sa svog racunara to ne mogu da obavam ,pa sam resila da pitam ljubaznu tetu u studentskoj(plavokosa teta!!!!!!!!!!!),i ona lepo proverila i potvrdila mi da je sve ok...

shumshi

Pojavili su se spiskovi...
Ko se ne snalazi na novom sajtu, evo link: http://prijave.pharmacy.bg.ac.yu/

endi

Shumshi hvala puno!
Ide se na studije- diplomske osnovne- eservisi (desno) i tu je provera ispitnih prijava. 

Kamicak

Ima potvrdjenih prijava, ali nema profesora.Do sada bi i Godo stigao :roll:

Bred

Profesori tek od 28.
I ja se jedva snadjoh!
:namcor

tnt

nego,zna li neko kada je potvrda ispita iz opste biohemije u junu?

Anka

mislim stvarno ...jedva nadjoh gde je provera prijavljenih ispita.... da ne bi vas , ne znam kako bih se snasla ... :Bog