Junski rok 2008

Started by joe13, 12-05-2008, 14:59:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

mina-L

nema jos spiskova kod koga polazemo... :ohwell:

pufnica

da li neko zna kada ce biti spiskovi ko je kod kog profesora..mislim da je krajnje vreme... :F

ljiljana


"prijave.pharmacy.bg.ac.yu
Obave¹tenje

Zbog tehnièkih problema konaèan spisak prihvaæenih ispitnih prijava neæe biti objavljen danas, kako je najavljeno. Oèekujemo da æe ovi problemi biti re¹eni u toku sutra¹njeg dana, odnosno da æe tada biti objavljen i spisak.

Hvala na strpljenju."

ovo sam u 15h nasla na sajtu fakulteta
opet cekamo....

Bred

mis'im stvarno ....
:wall:
:arracher:

irena

Pa, ne, nas ce ovako akati u svakom roku, ako se neko ne pobuni i ne predoci prodekanu za nastavu sta se desava... Ovo stvarno, ali stvarno i najstvarnije nema smisla. Em skrate rok (masa profesora je majski rok zavrsila pre 20. maja), em razvuku prijavu ispita, em onda daju tri dana za zalbe, em posle mi cekamo jos dva dana da bi oni resili tehnicke probleme koje imaju u svakom j....om roku.
Koliko god mi smetalo prethodno rukovodstvo fakulteta, ipak se znalo do kad je prijava ispita, ako nisi na spisku naknadno te dodaju i izvlacis profesora. Rok je UVEK trajao do 25. u mesecu i najkasnije do 28. bili su spiskovi. Bar se znao neki red. Za ovo sad stvarno nemam reci i ne mogu da verujem da su toliko bahati!!!

Bred

Slazem se.
Sto je mnogo, mnogo je.
:nonono:

kaja

Tehnika u nasoj zemlji samo komplikuje stvari, mislim, tako ispada :wink:

Bred

ocigledno.
razumem ja da imaju tehnickih problema,o otme bar meni ne treba nesto mnogo da se prica. ali otegnuti prijave do 23ceg, pa otegnuti sa primedbama do 28og, pa sad ovo odlaganje ...
:ohwell:
:42:

milena

Izasli su konacni spiskovi.. Srecno!  :cvet

Bred


pufnica

pa i nisam se bas usrecila...  :roll: :roll: :roll:

ambrozija

A da li stvarno mi  :hmm mozemo nekako da uticemo na to da stvar sa spiskovima bude brza i sto je vaznije, da se trajanje rokova vrati na staro tj. do 25. u mesecu?  :help2: Hajde da student prodekan pokrene inicijativu na tu temu, molim! :Bog

blablabla

Ma, dajte ljudi...bas preterujete!!!
Sedis kod kuce i raspored ti izadje na monitoru, nema cimanja do Kumodraza a kad dodjes tamo a ono jos nisu okacili spiskove po institutima pa cekas jos koji dan i nerviras se!!!
Bas smo se razmazili...
Mislim, da se razumemo, i ja sam pizdela za tri dana cekanja za ove naknadne prijave tj. reklamacije ali...ipak je bolje nego sto je bilo! Jbg, ne moze sve odjedanput da bude savrseno!!!
Eventualno bi mogao da se smanji rok za zalbe na jedan dan  :K

pig_am_am


Darker

Podsetiæu vas da je do skraæenja roka do¹lo zbog UVOÐENJA novog, julskog roka, kao i zbog projekta prelaska sa klasiènog na on-line naèin prijave ispita, koji i dalje traje...