Septembarski rok 2008.

Started by Ivke, 24-05-2008, 21:47:17

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Ivke

Znam da je rano, ali da li se zna kada ce otprilike biti prijava ispita za septembarski rok?

Enea

verovatno kada se zavrsi julski.

pre par god je to bilo u avgustu, a onda odjednom krajem juna... sada jula verovatno..

joe13

uvek je bilo u toku prve 2 nedelje jula(posto je ove godine uveden i ovaj rok verovatno do njegovog zavrsetka)+ par dana u posladnjoj nedelji avgusta :cvet

ambrozija

Julski rok bi trebalo da se zavrsi zakljucno sa 12. 7. i prijava ce verovarno trajati jos koji dan posle.

Bred

septembarski rok traje od 1-21.9. a oktobarski od 29.9-10.10.2008.god.
:wink:

aska

a da li se zna kada ce izaci rasporedi ispita za septembar i oktobar 2008.? cini mi se da smo ranijih godina u ovo vreme vec znali datume ispita u tim rokovima...

marijabgd88

procitala sam negde da raspored izlazi krajem julskog roka...

Wlada

Знаће се након што буду завршене све седнице већа година.
Пошто је уведен јулски рок ни професори, а ни представници година,
нису могли да се састану раније,
тако да ће седнице бити одржаване након јулског рока.

majamil

Пријава испита за септембарски рок је до 25.8., надам се да то значи да може и у понедељак 25. да се пријави јер за викенд не ради служба.

milicica

Da li mogu sutra da prijavim ispite za septembar ili ne?

Jeca

Sto ne bi mogla....zavrseno je odavno "praznjenje" sanducica za julski.

milicica

Hvala :cvet
danas su me napravili ludom, kada sam htela da prijavim.

malena

Pa jel moze sad u julu da se prujavi? Nista ne razumem...  :hmm :hmm

majamil

ДО 25.8. траје пријављивање, што ѕначи да је то последњи датум када је то могуће ( мислим, да се односи конкретно и на тај 25.  :hm).
Не видим разлога да сад не може да се пријави, како неко рече, сандучићи су праѕни, уосталом на пријави пишете за који рок пријављујете.  :cvet

milicica

Izvinjavam se ako sam dovela do nesporazuma, ali meni su kolege rekle da je jos rano za prijavu, niko iz studentske sluzbe... :stid: