Septembarski rok 2008.

Started by Ivke, 24-05-2008, 21:47:17

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

endi

Quote from: Bred on 17-07-2008, 14:15:55
mislim da fakultet ide na kolektivni godisnji od 21.7.08. ali nisam siguran ...  :wink:
izvadi to sto pre.

Netaèno! ©alteri i biblioteka rade jer nema kolektivnog odmora, tako je bar meni reèeno. :cvet

joe13

Tako je!Nemaju kolektivni godisnji odmor,znaci uvek ce neko biti na salteru u periodu 11-13h!
Sto se tice biblioteke,receno mi je da ce do kraja jula raditi od 8-15h,a da za raspored rada u avgustu pitam preko telefona ili pogledam na vratima obavestenje :cvet

Bred

i tokom celog avgusta?
pa bas fino od njih ...
:K

endi

Pored biblioteke i ¹altera radi i raèunarski centar!  :cvet

MiKy

gde se moze videti raspored ispita za septembar?
ima li na forumu?

shmizla

da i mene zanima.... uzgred da li neko zna kada otprilike je test iz fiziologije u septembru? hvala unapred  :cvet

endi

O ispitima, terminima, potvrdama, komentarima i sl. u delu Farmaceutski fakultet u Bgu- zatim odgovarajuæa godina.  :cvet

lexie

ali tamo ne postoji jos uvek raspored za septembar ...  :roll:

treba mi organska za MB po starom programu  :help2: !!!

Bred

nema rasporeda cak ni na sajtu fakulteta ...

suncica

Kas se moze ocekivati da izadju rasporedi, jer pokusavam u odnosu na raspored da se organizujem, sto se tice ucenja, ali ovako ne mogu...
ako se rasporedi nalaze negde gde ja nisam obratila paznju samo mi reci...
hvalaaa :~

endi

Najsigurnije je da pro¹eta¹ do fakulteta jer verovatno na zavodu postoji raspored. Da li æe bilo kakvog rasporeda biti na forumu zavisi od dobre volje èlanova da po¹alju isti. :cvet

irena

Jeste li pogledali u studentskoj sluzbi? Sad su tamo okaceni panoi za svaku godinu pojaedinacno, pa stoje termini ispita...

shmizla

Ja sam bila prosle nedelje, nije bilo nista posebnmo za 4 godinu, samo da je analitika lekova oko 10, ne znam tacno datum, a za sve ostalo nista, kao ni za trecu, sem farme. Mogli bi da okace i na sajt, pa nije nikom fax usput... Cekam raspored da prijavim ispite i pocnem da ucim.... Kao i vecina, verovatno.

irena

Patofiza je 12. septembra, ima info na vratima kabineta, prakticni iz tehnologije, ako nije promenjeno je 5.9., a za usmeni se spremajte odmah naredne nedelje,  a farmakologija ce, tradicionalno biti krajem roka, tj. oko 15. ili 17. septembra. Za analitiku ima informacija i ostali su samo etika i bromi, za koje ne znam kad su...
Idem ja na faks sutra, pa ako vidim neku informaciju sa datumima ispita, okacicu je ovde...

katarina

Ja mislim da je analitika 9.09.