Septembarski rok 2008.

Started by Ivke, 24-05-2008, 21:47:17

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

philoserbiana

nadala sam se da ce usmeni iz farmakognozije trajati bar do 17.septembra,ali kada ono zavrsava se do 12.sept  :roll:

Jelena_Cvrle

Ja bih nekako da se obratim predstavniku IV godine za biohemicare.... ili moze i za farmaceute.... Posto, da mi smo danas imali usmeni iz farmaceutske hemije kod prof Zorice a spiskovi su izasli jutros u 10h..... neki ljudi nisu cak ni stigli na ispit koji je bio u 13h.... Molim vas da zbog buducish generacija.... malo vise povedete racuna o nama biohemicarima jer mi smo uvek ostecenji za nesto.... upravo za jedan rok.... i da se takva greska ne ponavlja..... Niko normalan ne bi dao ispit istog dana kada je i spisak izasao... i jos plus... naravno niko nije na nasoj strani... a asistenti su rekli da nece biti ispitivanja pre srede.... a sada to poricu.... ako vec ne znaju tacne informacije bolje da ih ne dele... tako da je danas osteceno 15 biohemicara od toga su samo 2 osobe polozile.... Pa vi vidite!!!!!! Neki fizicki nisu mogli da stignu jer ne zive u Beogradu .... zamislite kako je njima....

Enea

1. ne nervirajte se
2. pokushajte normalnim stavom da trazite od profesorke da vas pita uz DF
3. mozda sve to bude dobro zbog necheg drugog?
4. da je bzveze jeste