Usmeni ispit

Started by pufnica, 30-05-2008, 15:18:40

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

philoserbiana

potvrda je 2.jula

Jelena M.

Ko prof. BriĀ¾ite:
Vitamin B1
II princip racionalne ihrane
Suve leguminoze
Bioloska vrednost proteina
a kolega koji je odgovrao kad i ja:
Principi rac. ishrane
Mineralne materije
Ugljeni hidrati-podela i uloga ...

malavestica

ajde nek neko stavi listu ko je kod koga, nesto nikako ne mogu da se okacim na sajt fakulteta a kazu da su izasle.. pliiiiiizzzzzz  :~

mina-L

Ja sad videh da jos nema na sajtu ko je kod koga,to ce verovatno sutra izaci! :hmm

malavestica

ja sad gledala, nema  :hmm
ajd vise da vidimo... samo da nisam kod prof. sobajic, pita svasta, u stvari, ljudi kod nje uce svasta i pricaju svasta, valjda znanja dopunjavaju na netu  :H

philoserbiana

kako mozete sebi da pomognete...slusajte usmeni kod profesora koji ce i vas ispitivati...bice lakse... :cvet

Marince

Pise na sajtu kod kog prof polazemo,sad sam videla :~

malavestica

da da, ja sam kod prof brizite, rekose mi da je fina :~ :~

mina-L

Brizita je super,ja sam kod Sobajicke... :wall: Ne gine mi 5h cekanja na red da udjes da pises koncept i ucenja do iznemoglosti! :box

shmizla

A kakva je prof. Miletic?

Marince

Svi kazu za prof.Miletic da je super! :cvet

katarina

Quote from: mina-L on 27-06-2008, 15:13:41
Brizita je super,ja sam kod Sobajicke... :wall: Ne gine mi 5h cekanja na red da udjes da pises koncept i ucenja do iznemoglosti! :box

E to jeste. Ali cim udjes da pises koncept, promotri dal znas pitanja i ako nisi zavrsila a ako pitaju ko je gotov, ti se javi da odgovaras. Tako sam ja jer mi se mnogo islo u wc, a usla sam u drugoj grupi koja je pisala koncept, jer su mnogi odustali. I pored toga sto sam druga odgovarala, zavrsila sam u pola 1...oduzilo se. Ne pita ona toliko dugo, ali ne krene na vreme da ispitue.
I samo da ti kazem, ljudi pricaju svasta za nju, a veruj mi uopste nije takva!

malavestica

ljudi,vi sto ste polagali kod prof brizite, ajd dajte neke kombinacije, pitanja i podpitanja  :wink: :cvet

philoserbiana

imas neke kombinacije ovde,dobro pogledaj bar 3 strane unazad...znam da cesto pita LAL

malavestica

da da videh   :cvet
mada ima samo par komaTa  :wink:
pa rekoh da pitam... negde sam procitala i da ih ima malo i da su uglavnom lake  :happy: