VIP i mts akcija - bonus sms poruke

Started by Bred, 08-06-2008, 16:01:36

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Bred

Spremi palèeve
Kupi Vip SIM prepaid karticu i sve SMS poruke* su besplatne do kraja jula 2008. godine.

» Maksimalan broj besplatnih poruka u okviru nacionalne mre¾e je 1000. Poruke se mogu koristiti do 31. jula 2008. U promociju nisu ukljuèene poruke sa dodatom vredno¹æu. 

Za vi¹e informacija pozovite Korisnièki servis na broj 060 1234. 

vipmobile.co.yu

Bla_bla_blaaaa

Ima i u mts-u nesto slicno...Meni cak i bilje, ne moram da menjam broj :) .blah.

Bred


Bla_bla_blaaaa

Pa kao posaljes neku praznu poruku na broj 200 i oni ti skinu 200 dinara, a dobijes 1200 poruka besplatnih.To kao traje do kraja jula, a poruke mozes da saljes vremenski neograniceno...

E jel sam ja to lepo shvatila,da tih 1000 poruka iz vipa mozes da trosis do kraja jula?

Bred

da, u vipu mozes poruke da iskoristis do kraja jula,kod mtsa kad iskucas.

Obratite paznju na podebljano


Quote1200 SMS poruka bez vremenskog ogranièenja!

Po¹aljite prazan SMS na broj 200, po ceni od 200 din (sa PDV-om) i dobiæete na poklon 1200 poruka ka nacionalnim destinacijama (ali ne i VAS poruke - poruke sa dodatnom vredno¹æu).

Ponuda va¾i za sve korisniki TIPI prepaid tarife.

Promocija traje do 31.07.2008. godine. Poklon od 1200 SMS poruka mo¾ete da aktivirate samo jednom, i u njih ne ulaze poruke sa dodatom vredno¹æu (poruke za naruèivanje melodija, screen savera, prijavu na neke servise itd.)

Bonus poruke mo¾ete da iskoristite kad god ¾elite, bez vremenskog ogranièenja.
http://www.mts.telekom.yu/index.php?ID=2032

:news:
Proveru poslatih sms poruka na mtsu proveravate zvanjem broja *103#

:wink:



:news:
Ukoliko vam je kod mtsa isteklo 30dana od aktiviranja prvih 1200 poruka, mozete kupiti jos 1200 sms poruka do kraja jula slanjem prazne poruke na broj 200, cak iako ih niste potrosili!
:wink: