Julski ispitni rok - prijave

Started by darusaz, 11-06-2008, 17:29:08

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

darusaz

Када почиње пријављивање испита за јулски рок? На сајту факултета, за сада нема ништа.  :hm

Daca

Meni su rekli jos pocetkom juna da nije odredjen tacan datum,i da prijave za jul vec mogu da se ubacuju u sanducice-e,sad do kada ce to moci...?Verovatno do poslednjeg dana junskog roka!

Ayrton Senna

Po zvaniènoj odluci, prijava je do 25-tog u mesecu. To va¾i i sada, mo¾da se eventualno produ¾i dan-dva, u zavisnosti od trajanja junskog roka.

bibi

Prijava za jul traje do 24-og juna. :cvet

Enea


ðurða

igurno trje do 24.juna do 12h - rekla teta na ¹alteru tako da bi trbalo da je pouzdano  :`?

kaja

Ja sam danas ubacila, a takodje mi je "salterusa" rekla da je do 24. najverovatnije :ohwell:

katarina

ne bih bas rekla da mogu tako, posto neki kao ja imaju ispit 24.

Bred

#8
imacete pravo zalbe pa cete vi verovatno u tom terminu moci da prijavite ...



:news:
Zvanicni, projava ispita za jul traje do 24.6.2008. do 12h.

25.6. izlaze preliminarne liste, zalbe 25, 26, 27.6.2008. do 12h.

milica180

jel to do 24og sigurno???posto sm ja nesto cula da je trajalo do 21og,a naravno nisam prijavila jos!!! :shock

mina-L

Ma,mora da je do 24-og,pa ispite imamo sutra i prekosutra! :shock

joe13

Samo da znate da mala posta u Kumodrazu(pored Maxija) radi od 9h(a ne od 8h!!!),prave se redovi,tako da ...............no comment :>

Enea

kao i da 25. 26. 27. shalteri rade samo za zalbe jer je tada valjda upis nove generacije..

bibi

Prijava je sutra do 14h,a zalbe 25.,26. i 27. do 10h.... :cvet

joe13

Na sajtu faxa pise da ce zalbe moci samo da se prijave PRODEKANU ZA NASTAVU zbog prijema dokumenata za prijemni ispit.