Upis godine

Started by Bred, 04-09-2008, 17:19:57

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Bred


Upis godine

Upis godine æe se vr¹iti 22.09-10.10.2008. godine. ©kolarina za samofinansirajuæe studente iznosi 130.000,00 dinara godi¹nje sa moguæno¹æu plaæanja u èetiri rate:

    * I rata: 32500,00 dinara prilikom upisa u jesenji semestar
    * II rata: 32500,00 dinara do 15.11.2008. godine
    * III rata: 32500,00 dinara prilikom overe i upisa u proleæni semestar
    * IV rata: 32500,00 dinara do 15.04.2009.godine

Student je du¾an da posle uplate svake rate donese uplatnicu Odseku za nastavu i studentska pitanja.

Obnova godine za sve studente æe se vr¹iti u periodu 03-07.11.2008. godine. ©kolarina za obnovljenu godinu iznosi 10.000,00 dinara i plaæa se u dve rate.


©kolarina za strane studente iznosi 3.000 EUR, a 300 EUR za obnovu godine.

sa sajta fakulteta

manojlo88

Posto sam cuo razlicite informacije o tome kako se formiraju grupe za vezbe u II godini (a i na dalje,verovatno) zanima me sta je tacno... Jesu li iste kao u prvoj,da li se prave nove po redosledu upisivanja godine,ili kako vec? E tako... Hvala unapred,odo' da nastavim sa odmaranjem... :Z :cvet

bibi

Grupe se svake godine,osim prve,prave prvo na osnovu dana upisa,a onda po brojevima indexa studenata,koji su se tog dana upisali.

Moj savet-ako zelis normalnu ekipu ljudi u grupi,nemoj da se upisujes prvih dana,vec negde pred kraj upisnog roka.To je bar moje misljenje.

Bred

tvoje. meni odgovaralo da budem u prvim grupama.  :>:
ali opet, i to je relativno ...  :wink:

AnaCrvena

ma,to je nebitno!ja se nikad nisam upisivala prvih dana,pa nisam uvek imala normalnu ekipu!ako imas neku grupicu ljudi sa kojima se druzis,lepo se izdogovarajte,sacekajte jedni druge oko uslova,ispita,pa se zajedno upisite kad god...a i ako zalutas u neku grupu sam(i to se moze desiti),nije kraj sveta,svuda se nadje bar neko s kim se mozes zdruziti makar na tim vezbama!

fortunata

sta nam je od formulara +.. potrebno za upis

Bred

sv obrasci sigurno ...

marijanaaa

Da li neko zna sta ce biti sa uslovom za 4.godinu? Do kada ce nas drzati u neizvesnosti? :shock2:

shmizla

Kao i sa uslovom za petu godinu??

philoserbiana

nacula sam ,ali samo nacula da ce biti odrzan neki sastanak 22.septembra u vezi sa upisom i uslovom  :molim:

Lilika

a ja da je taj sastanak 25og, al sve je to rekla-kazala...

professionails

Moze li neko od predstavnika godine da nam kaze bar kad je taj sastanak,da znamo koji datum da smatramo presudnim ?

philoserbiana

ovako,juce sam bila na fakultetu i teta koja radi na salteru mi je rekla da ce biti odrzan sastanak 22.septembra i tada ce se znati sve u vezi sa upisom 

sokobiv

Daj Boze da sve bude pozitivno po nas. :help2:
Nada poslednja umire.

LenaMi

Peta godina je bezuslovna,odluceno je danas na sednici!Ne znam detalje! :ziveli :ziveli