Patolo¹ka fiziologija

Started by Bred, 22-05-2006, 10:23:54

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Goku

Quote from: Alnus Glutinosa on 16-10-2006, 12:27:10
Da zakljucimo: Lakse je preko kolokvijuma, jel da?
Pa kazu da jeste upravo zbog bolesti jer ima mnogo da se pise, pa vise vremena ima kada se radi preko kolokvijuma

M^i^M^a

A kada obicno bude prvi kolokvijum? Drugi je negde pocetkom juna...i sta se polaze na prvom a sta na drugom?

Bred

Prvi je u martu, polaze se opsti deo, logicno

M^i^M^a

da li je neko polagao patofizu preko kolokvijuma?Kakva su iskustva?Odakle je uopste najbolje spremati?

Bred

MIMA, procitaj celu temu i samo ce ti se kasti.

Jeca

E ja moram da napisem koliko sam razocarana u predavanja! Ono je nenormalno, profesorka predaje, niko ne slusa (naravno da ne slusa kad prica 100 na sat, pa niti mozes da zapises niti da pratis), dodje ti da izadjes na pola predavanja. Prvo predavanje, kada je bila druga profesorka (ako ih ima dve) stvarno je bilo lepo predavanje, sporo, razjasni neke stvari, a ovo sad........uzas...

Ajde nadam se da ce biti bolje uskoro. Mozda zato sto je u pitanju opsta je malo dosadno, mozda kasnije postane zanimljivije...ne gubim nadu ;)

M^i^M^a

i ja se nadovezujem na Jecine kritike...zena nas je stvarno uspavala zadnja dva predavanja.Ali se nadam da je to zato sto je opsti deo i da ce uskoro krenuti nesto zanimljivije.... :roll:

wolfeitzckie

 ehej, ima li negde link za predavanja iz patofize a da je valjan?

Darker

Svrni u RC sa diskom ili flash-om, ima svega i svaèega :wink:

milicagm

Pretpostavljam da je lakse pre kolokvijuma,ali za nekoga ko sprema farmaceutsku i treba da juri uslov,mislim da je gubljenje vremena jer sigurno nacu stici da spremim prvi kolokvijum.

SPRING

Kolokvijum je pocetkom marta, posle roka, mislim da ipak mozes da stignes....

Darker

Evo linka, nadam se da je ok...
http://directdl.69.ftpz.us/PATOFIZA.zip.HtMl

M^i^M^a

meni se cini da nisu ok....jel ovo link koji ima u rc-u? :roll:

Bred

#118
to sto ti se cini je samo tvoj problem :wink: downloaduj, pogledaj pa onda iznosi sumnje takve vrste. :)

M^i^M^a

  :OFF  pa to sam vec i uradila,i nisam iznela nikakve sumnje vec sam konstatovala >:D