Analitika lekova

Started by Veca, 09-05-2006, 16:02:57

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

sladjafarm

Hvala Ajvi.
Zanima me da li je i za apsolvente potvrdjivanje tada i za januar i za  februar?
Totalno ne logicno,ako je tako,znaci da uplatim i prijavim i februar do 25.januara,a onda 26.januara da potvrdim ispit i za januar i za februar. ZAR TO NIJE KLASICNO UZIMANJE PARA.(600 din za one kojima je istekao apsolventski)
Meni nista nije jasno,bila sam da ih pitam,ali odgovor je bio "to je tako i nemate sta da pitate"

Ajvi

Pa to mi tako lici na institut za analitiku lekova.. Bas sam se naslusala svega i svacega.. Sta ako polozis ispit u januaru?? Dzabe si upalcivala februar.. Mozda je bolje da pitas u studentskoj sluzbi..

sladjafarm

Pitala sam,oni me poslali kod prodekanke za nastavu i kod nekog sefa i svi prebacuju na zavod. Ispade da svi rade kako im odgovara,nema pravila. Cak sam cula da  su rekli 1 devojci da apsolventi biraju januar ili februar. u svakom slucaju prica bez kraja kada su oni u pitanju

Bred

otvoren je podforum za analitiku lekova. molim vas da kao imate neko novo pitanje u vezi sa ovim ispitom otvorite novu temu ali prethodno proverite da li  postoji vec slicna tema. Hvala.