Provera ispitnih prijava

Started by kaja, 25-02-2010, 10:20:37

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

kaja

Zasto ne mogu da se provere ispitne prijave za mart?
Na sajtu fakulteta stoje prijave za januar i februar. :roll:

makica

Kod mene mogu  :K2:
Pokusaj da zanovis stranicu,isto je meni bilo juce dok nisam isla na reload.
Ako nece,posalji mi ime i prezime i br.indexa na pp,mogu ja da ti pogledam. :wink:

kaja

#2
E, svasta.Kada kliknem na provera prijava zaista se prvo otvori za januar i februar pa tek sa reload mart. :roll: Hvala!

ajsa

 da li neko zna zasto ne mogu da proverim da li je prijava prosla,da nisu opet nesto menjali?

Bred

Nesto su za*ebali. :K

Ovaj link im se ne otvara http://prijave.pharmacy.bg.ac.rs/preliminarne-prijave-u-aprilskom-ispitnom-roku-2010.pdf a ni ovaj  http://prijave.pharmacy.bg.ac.rs/preliminarne-prijave-u-aprilskom-ispitnom-roku-2010-poseban-spisak.pdf

:K2:

mrsH

tek ce moci 25. a konacni spiskovi su 26.

Bred


diskaaa


kaja

Bas lepo, nema me na spisku  :box
Da li se to nekom vec desavalo?

suncica

Ako te nema na spisku, njmanje stresno, da ti se ne bi desilo da dolazis i nakon sto ti neko proba da intervenise, da odes sama. Meni se to desilo za kozmetologiju, nije prosla prijava iz tehnologije i na kraju sam morala da popunjavam prijavu u nekoj njihovoj sluzbi za nesto, da nosim  na institut, pa da izvlacim profesora. A prethodno su naravno rekli koleginici koja je isla da intervenise da je sve u redu i da ne treba da se brinemo...sta da ti kazem osim da nas nije bilo na konacnom spisku. moj ti je savet, znaci, da se odmah licno uputis tamo i ne ides kuci dok ti ne potpise neko krvlju da ce te biti na spisku...Ne brini, nisam cula da je neko propustio ispitni rok zbog ovoga, samo se extra iscimas bez potrebe

andjelina

Mozda te nema na spisku ako si apsolvent, posto prijava za apsolvente traje do 26. pa ce 26. posle 14 h da izadju spiskovi za apsolvente.

malena

E ovakav nacin procere prijava je extra glup... Ja ne znam da li me nema ili nisam upsela da se nadjem???  :namcor :namcor :namcor :namcor :namcor :namcor :namcor

mina-L

Ocigledno da na ovim spiskovima jos nema apsolvenata koliko ja vidim! :hmm

MiKy

nema spiska za apsolvente jos uvek...

kaja

Moja greska :K2: Ja sam apsolvent i uopste nisam ukapirala da na spiskovima nema apsolvenata :wacko: