Prijemni ispit 2010.

Started by _Joja_, 15-05-2010, 15:15:41

Previous topic - Next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

jecka1991

2 na 1  :K2: Ponesi druze, ali zaobidji drugarice sa foruma a ostale ne stedi   :puca2:

Scepty

#151
   E, ma znas kako, ja to uopste ne gledam tako. Posmatraj stvari iz drugog ugla, ono sto je po meni mnogo pouzdaniji parametar su bodovi. Prosle godine se na budzet upadalo sa preko 82,8 (najvise do tada) ranijih godina je bilo oko 81, 80, pa cak i 78-79.
  Ove godine racunam da ce u najgorem slucaju trebati mozda 85 bodova. Tako da je najvaznije da imas 86-87 bodova i BOLI TE UVO. Bas me briga koliko nas je, ne moze sva ta statistika da skoci tek tako odjednom u nebesa tj. da se granica pomeri mnogo na gore. Realno gledajuci, mislim da je tih 86 bodova zaista ostvarivo. Samo KONCENTRACIJA i relax. I sledi success a potom.....
  --->>>STOPOSTOTNI HEDONIZAM NAREDNA 3 MESECA<<<---

*edit @jecka1991  :ok:

jecka1991

#152
Ma ja sam bila dobra iz matisa i iz hemije al sam se spremala samo ovih mesec dana i vezbala sam samo iz naseg informatora iz hemije i plave zbirke iz matematike...ja zovnem drugaricu iz srednje farmaceutske skole kaze oni su prosli zbirku iz matisa 4 puta i nekoliko zbirki iz hemije :wacko: Mene od kad sam to cula uhvatila velika tremaaa :>:

Ne znam za vas ali meni je ovo definitivno najveci stres u zivotu. Sto je najgore smucilo mi se vise da ucim umesto sad ova dva dana da navalim na obnavljanje formula ja kilavim.

Scepty

Ja vezbao samo matematiku, hemiju malo sad dve nedelje. Al nesto nemam tremu, bar ne sad. Sve nesto razmisljam o onom posle raspustu.
Vezbam ove testove, uradim ih superbrzo matish - 80 min, hemija 40 - min (uglavnom mi bude sve dobro). To mi je nekako diglo moral. Al ne znam vala, nikad ne mozes biti 100% siguran. Samo se pazim da ne kiksnem na nesto bezveze, a bogami, sklon sam tome.

jecka1991

I ja brzo radim testove i laksi su mi nego neke zavrzlame iz zbirke, ponekad omasim nesto na trigonometriji ali se nadam da cu se sabrati na ispitu jer sitnica moze da te pogresno usmeri.

Jovana Bajic :)

Ja kad uzmem zadatke iz proslih testova,zadovoljna sam kako ih uradim.Al iz zbirki ide malo teze. Al ipak mislim da oni malo lakse zadatke zadaju,ne bas one najteze. Ja najviuse nade polazem u hemiju a u mat nisam bas sigurna. Al  bice sta bude  :kul:

Bred

Ima 419 kandidata prijavljenih za DF smer i 115 za MB smer.

Cini mi se da konkurencija nikad manja nije bila ...  :hm :wink:

Scepty


Jovana Bajic :)

#158
Prosle godine je bilo 569 prijavljenih.  :streber:
a ove 544  http://prijemni.pharmacy.bg.ac.rs/

Jovana Bajic :)

Quote from: Jovana Bajic :) on 27-06-2010, 20:13:55
Prosle godine je bilo 569 prijavljenih.  :streber:
a ove 544  http://prijemni.pharmacy.bg.ac.rs/



Ja sam u sali 312 - treæi sprat ... jel ko sa mnom?

Scepty

Quote from: Jovana Bajic :) on 27-06-2010, 20:13:55
Prosle godine je bilo 569 prijavljenih.  :streber:
a ove 544  http://prijemni.pharmacy.bg.ac.rs/
:dole:

  Ove godine je UKUPNO prijavljeno 544 kandidata, od toga 429 na opstem smeru koji nas interesuje.
Prosle godine je ukupno bilo 569 prijavljenih a od toga cak 520 (ili tako nesto 10 gore-dole) na opstem smeru.  Pa ti vidi, bodovna granica za upis na budzet ce verovatno biti manja i to je superrr.

Quote from: Jovana Bajic :) on 27-06-2010, 20:13:55Ja sam u sali 312 - treæi sprat ... jel ko sa mnom?

  Ja nisam =[ Mene su popeli na najvisi moguci sprat :(  Btw ja sam broj 100 :P

Scepty

   E pa ljudi, to je to, sad i ja krecem u Bg i nek mi je Bog u pomoci. Ajde ljudi srecno, vidimo se za koji dan, nadam se sa lepim vestima. GUD LAK  :wave:

p.s. sorry za double post ;p

Jovana Bajic :)

Quote from: Scepty on 28-06-2010, 13:44:57
   E pa ljudi, to je to, sad i ja krecem u Bg i nek mi je Bog u pomoci. Ajde ljudi srecno, vidimo se za koji dan, nadam se sa lepim vestima. GUD LAK  :wave:

p.s. sorry za double post ;p

SRECNO!!! I nadam se da cemo slaviti ovde zajedno    :~ :~ :streber:

Jovana Bajic :)

22.5 iz matem po mojim racunanjima. valjda nisam nesto pogresno upisala  :streber:

Jovana Bajic :)

Ukupno 84,44 jel to dovoljno za budzet ???:streber: :streber: :~ :~ :~