Sluzenje Vojnog Roka U Zemlji Srbiji

Started by Bred, 01-09-2006, 02:02:59

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

Smrda

Adonise....hvala  :~ :~ :~ a ja mislila da sam maler!!! :) :)
mene samo zanima sta ce vama vojska kad vas tamo nista ne uce,samo gubite vreme...?!?!?
i onda o tome pricate narednih 10 god....uz  :ziveli

Adonis_Vernalis

Quote from: smrda on 29-09-2006, 23:23:39
Adonise....hvala :~ :~ :~ a ja mislila da sam maler!!! :) :)
mene samo zanima sta ce vama vojska kad vas tamo nista ne uce,samo gubite vreme...?!?!?
i onda o tome pricate narednih 10 god....uz :ziveli

E, a ko vas je male u kolevkama cuvao od ljutih Bugara i inih koji vazda imaju aspiracije na nasu teritoriju? Ko vas je cuvao od spoljnog i, narocito, unutrasnjeg neprijatelja? Dokaz: dok sam JA bio na strazi, postojala je i SFRJ, i mir u kuci, i komsije na kratkom lancu, i Evropska unija na dohvat ruke, i td... Kad sam se ja "skinuo", sve je otislo u ... Honduras...

A o tome cu pricati ne narednih 10, vec 50 godina...

Smrda

uh,ala ste shvatili licno  :( :(
pitanje je upuceno novopecenim vojnicima i danasnjoj vojsci... i njihovim pricama iz civilne ili eventualno,regularne vojske...
a sto se tice vojnika koji su sluzili od Vardara pa do Triglava,svaka cast!!!!Te price mogu da podnesem,a ako su bar 5% kao vase....drage volje bi ih i ja prepricavala svojim unucima!! :)
eto,nadam se da je sad malo jasnije....

Adonis_Vernalis

Nista licno, draga moja koleginice... Sve su to samo suvi podaci... :)

hulio_salinas

ljudi, ova tema mene uop¹te ne zanima

:'( :'( :'( :'(

pazite ovo:

ceo ¾ivot se bavim sportom, ne pijem gazirano, ne pijem alkohol, ne pu¹im, ne drogiram se, ustajem rano, itd itd itd...

i....

odem na regrutaciju u Ni¹! uradim tamo sve preglede... jedva sam èekao da uðem kod pukovnika (ili koji je veæ èin èovek imao) i da mu ka¾em ¹ta æu biti... kad on meni ka¾e:

"Aleksandre, ti si nesposoban za vojsku!"

a ja...   :'(

Èoveèe, nisam mogao da verujem.. Mislio sam da me zeza...
dalje ka¾e:
"Nesposoban si, jer ima¹ te¹ko oboljenje jetre!"...krenuo sam da mu uletim u reè, a on:
"Dozvoli mi da zavr¹im... Oboljenje je uslovljeno prekomernom kolièinom alkohola, droge ili neke druge takve supstance..."
kad nisam pao na dupe od blama  :stid:
nastavlja:
"Doði za godinu dan ponovo, ako se bude¹ izleèio... Doviðenja!"
___________

uradim odmah analize i doktori mi ka¾u da imam jetru zdravu kao dren... i kako sada da se pona¹am prema vojsci...

neæu ni da idem vi¹e...

Smrda

neki bi sve dali da su na tvom mestu hulio!!!

hulio_salinas

to mi mnogi ka¾u, ali...

nije svejedno kad ti ka¾u da si nesposoban... makar to bilo i za vojsku...

Smrda

pa sta kad znas da nisi?!?!?
iskoristi njihovu zabludu...

hulio_salinas

da, da...

ali za godinu dana idem ponovo na iscrpne testove...

smaranje...

Smrda

jednom si ih zeznuo..ko zna.....mozda bidne i dvaput....a gde ima 2 ima i 3..i onda dodje 2010...i nema vojske za tebe!!!
ha!

hulio_salinas

xeexe...

mo¾da i proðe sve glatko...

videæemo...

Al-Jasmina

Ko zna Hulio, mozda su zamenjeni rezultati ?

hulio_salinas

e, pa ja sumnjam na to...

pazi ovo: bio sam broj 82.

A deèko koji je imao broj 81 je takav alkoholièar i takav narkoman da to nije normalno... ali zna¹ ¹ta me èudi?
bilo je jo¹ mnogo takvih i jo¹ gorih sluèajeva (mislim veèih alkosa i narkosa), ali svima su rezultati uredu...

Svi, ali bukvalno svi bili sposobni, samo sam ja ispao nesposobni bednik... tu mi ne¹to smrdi..

zoe

razumem hulio tvoju razocaranost... to je zbog one narodne kad kazu "ni za vojsku nije"...

hulio_salinas

e baaa¹ tooo....

pa kako æu da se o¾enim?   :'(

ma ¹alim se... sad sam ok, nego sam se setio te situacije, pa sam je pomenuo...

I feel good...

:V