Sluzenje Vojnog Roka U Zemlji Srbiji

Started by Bred, 01-09-2006, 02:02:59

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Vampire 666

I ja sam bio na regrutaciji u Nisu.....Od grupe u kojoj je bilo 100 ljudi JA i lik iz susednog sela smo ujutru cistili krug regrutnog centra(imali smo jedini u toj masi dugu kosu, a ja jos lance katance bodlje i ostalu metalsku opremu....). Stvar je bila u tome da su neke pic***ine iz mesta Rabrovo uvece u spavaoni cirkali pivo i limenke pobacali kroz prozor....ujutru naravno nisu hteli da se jave da su to oni uradili...pa su nasumice birali ljude da ciste i to i sve ostalo...

Meni je to dovoljno da shvatim sta bi me cekalo u danasnjoj vojsci, tako da ne planiram da je odradim...jedino civilno ako bude dok zavrsim faks...

Smrda

ako vam je lakse..mog druga su proglasili ludim,ali zaista..napisali mu u karton,ili sta vec...pa je godinu dana isao na ispitivanja...uzas!

hulio_salinas

ccc...

pa oni nisu normalni... ja sam i dobro pro¹ao...

uh...

Smrda

kazem ti ja dzaba se nerviras....uvek ima gorih...

willie the scot

znate kako su u vreme carice marije terezije ispitivali psiholoski profil regruta?
skines gace a med.sestra te osine hladnim pokazivacem po djoki...posmatraju reakciju...ziva istina...
ko nije imao trazeni odgovor nije isao u vojsku.

Al-Jasmina

Evo clana nove regrutne komisije....
Kolege, predstavljam vam s neskrivenim ponosom  :)
Frau Kroft...Larisa Kroft   :lol:

(http://nono9.us)

Vampire 666

sad vidita zasto ljudi masovno idu civilno...

Al-Jasmina

Ma daj, pa vidi je...bombon...
Ma puslica prava!   :>

willie the scot


Bred

Joj vi definitvno niste normalni!!! Ne pamtim kada sam se zadnji put OVAKO ismejao! Hahahahahahahahahahhaha! Jass, looda si vala :)

a sad dosta sa offom

Coolgemini

#70
Kad ugledah ovu sliku postadoh srecan sto sam musko :K...josh da mogu da budem ovako snazan ki ona...Bio bih opasan regrut,bez premca :>
Nego Al-Jas,da pripremimo bocice ili moze i bez toga?? :> :>(posto tamo NARAVNO sve moze)...hahahahahaha :!

Al-Jasmina

Momci, samo bez guranja do 2010...

najlepsi je vojni poziv,
drugi deo vica je vojna tajna.. :)

Sorry Bred,
ali Larisa je bila jaca od mene, logicno!

Adonis_Vernalis

Da, daa...

... kad ih vide, oci sire/zene vole oficire...

pereca

Vojsci je potrebna dobra ¾enska ruka

Trenutno je u aktivnoj slu¾bi u Vojsci Srbije anga¾ovana 181 ¾ena na du¾nostima oficira, podoficira i vojnika, ¹to iznosi 0,3 odsto od ukupnog broja profesionalnih pripadnika Vojske.

Ovi podaci izneti su na juèera¹njoj Meðunarodnoj konferenciji „®ene u vojsci „ koja je u organizaciji Ministarstva odbrane Srbije i OEBS-a odr¾ana u beogradskom Domu Vojske.

Otvarajuæi konferenciju, Ola Urstad, ¹ef misije OEBS u Srbiji je, izmeðu ostalog, pozdravio odluku Vojne akademije da od naredne ¹kolske godine, po prvi put u istoriji, otvori svoja vrata i za ¾enske polaznike.

-Pitanje ravnopravnosti polova je su¹tinski deo organizacije oru¾anih snaga kao demokratske institucije. U demokratiji, vojska podr¾ava vrednosti na kojima demokratija poèiva i fundametalne slobode svih - ka¾e za „Blic“ Megan Bastik iz ¾enevskog Centra za demokratsku kontrolu oru¾anih snaga.

Sne¾ana Samard¾iæ-Markoviæ, pomoænica ministra odbrane, smatra da bi Vojska veæim anga¾ovanjem ¾ena mogla da dobije jednu vrstu timske ravnote¾e.

- ®ene bi doprinele svesti o tome ¹ta je prevencija sukoba. To je zahtev koji postavljaju demokratski standardi u svetu, ali i potreba - ka¾e Sne¾ana Samard¾iæ-Markoviæ.

M. ©teriæ
www.blic.co.yu

Al-Jasmina

Extra, ajmo i mi ko izraelci da ubacimo zene u vojsku,
taman kad muska populacija prestane da obitava u kasarnama,
da ih lepo zenki deo populacije sredi, oplemeni...etc.