Sluzenje Vojnog Roka U Zemlji Srbiji

Started by Bred, 01-09-2006, 02:02:59

Previous topic - Next topic

0 Members and 9 Guests are viewing this topic.

vladimir

©to se mene tièe, slobodno mogu da ubace ¾ene u vojsku... :>
Naroèito pre nego ¹to ja poènem da slu¾im! :K

hulio_salinas

¾ene? u vojsci? èemu takva novina?

sada kada se ukida vojska èak i za M, vi se borite da ® uðu u vojsku? no comment...

lièno: ne bi mi smetalo ako bi se i one regrutovale... onda neæe biti potrebe da nam zaèine hranu sredstvima protiv... brrrrrr... kakva gadostt!!! znate na ¹ta mislim???

Vampire 666


Smrda

na sta ti mislis?!?!?! :wink:
ccc.....
ma de cete i nas u vojsku,pa jos samo fali da i tamo zavladamo!!!! :)

Al-Jasmina

Sta se palite,
it was only a suggestion  8)

Smrda

pa ti samo baci zisku,a mi ko muvice....

hulio_salinas

***Vamp, ma ne na derivate Br-a, zaboga!!!

mislim na ona sredstva koja spreèavaju sexualnu ¾elju i erekciju, a sipaju se u mleko, kafu, èaj, stavljaju se u i hranu... (ne znam kako se taèno zovu!)
to je zbog toga da se ne bi de¹avala masovna transformacija u gey stadium!!! zajednièko tu¹iranje, padne sapun, ovo ono...

zar niste èuli za te stvari?

Milos82nbg

Quote from: hulio_salinas on 06-10-2006, 21:27:34
ne bi mi smetalo ako bi se i one regrutovale... onda neæe biti potrebe da nam zaèine hranu sredstvima protiv... brrrrrr...
Aha, ti bi da se "omastis" u vojsci  :> :> :>

hulio_salinas

pa malo... xxexexeeee...

ma ¹ta ja imam da se "omastim", kad sam nesposoban... (nekoliko strana unazad)... ali neæemo u OFF...

vraæamo se temi!!

dakle: kad se ukida ta vojska? ¹ta je najnovije povodom te teme?

pekmez

Sta se oni brinu toliko za te prelaske, nije mi jasno. Nema nikakve veze sa mnom, nego sta je njima toliko vazno. Ne znam da li stavljaju nadleznima u vojsci to u hranu, posto se i oni bave tim mutnim radnjama.

vladimir

Sudeæi po iskustvima iz vojske koja su mi ortaci prièali ( vezano za ribe van kruga kasarne ), ta "sredstva " ba¹ i nisu bila delotvorna... :lol: :lol: :lol:

lijepa bosanka


vladimir

NAravno.VAljda se to dalo zakljuèiti iz prilo¾enog.
Nemoj da plaèe¹ zbog toga, to je ne¹to ¹to moram i ¾elim da odradim. :> :wink: :cvet

Al-Jasmina

Nist' ne brini,
kazacemo frau Larisi da bude gentilna prema tebi...
ta kolega si nam!  :K

vladimir