Istorija farmacije sa etikom

Started by *maja*, 28-05-2006, 11:10:35

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

MiKy

cula sam da je izasla knjiga iz etike..650din...da li neko slucajno zna kakva je?Ili je bolje uciti iz skripte?

yeca

Iza¹la je odavno ta knjiga - sama profanka ju je pokazala na predavanju (crvena, podebela...mada ¹to bi rek'o Bora Todoroviæ u filmu "Profesionalac": "Svinje su debele, a knjige su obimne"  :>)
I u tih 650 dinara ulazi samo ISTORIJA farmacije, dodatak valjda tek treba da izadje, u svakom sluèaju ga nema...
raspad

gaga2

zna li neko koliko vremena treba da se spremi etika i kada je tacno termin?postoje li dva kojim slucajem?:)

SPRING

Postoji predrok (ako se ovako pise) 29.1.2007., ali uopste nisam shvatila ko ima pravo da izadje tada na ispit i kakva je to prednost kad je rok zvanicno 02.02.  :roll:

Dirk

A sto lepo ne napisu jednu knjigu do 100str i naucis i polozis
Broj strana srazmeran je vaznosti predmeta a predmet je vazan u ..... ........

SPRING

Izasla su pitanja iz Istorije farmacije sa etikom, u kopirnici u 4. aprilu su...

TweeTy

'ajde kada neko bude nabavio ta pitanja,neka mi ih,,opise'',jer ja imam neka,pa ne znam da li su i dalje vazeca. :wink:

SPRING

Slicna su kao pitanja od prosle godine, samo ih kao ima manje, 69, a prosle godine je bilo oko 80. Neka pitanja su spojena u jedno, a neka su kombinovana, ali koliko sam videla, nista bitno nije menjano...  :cvet

TweeTy

Kada je sledece predavanje iz etike?Da li je prof. spominjala odlazak u muzej ili eventualno kada ce biti potpis?

SPRING

U muzej idemo na poslednjem predavanju, a sledece predavanje je 12.1.  :cvet

Dirk

a kakav je to odlazak u muzej?
I koji muzej?
Jel obavezno?

Bred

pa muzej farmacije pobogu dirk.

SPRING

Nije obavezno, naravno... Ali ako te zanima da vidis sta se krije iza vrata u prizemlju kule B (na vratima pise muzej  :>), dodji na poslednje predavanje  :)

Dirk

ja nikad nisam bio na predavanju u stvari bio sam jednom na tehnologiji
Naravno da me zanima
Ko zna mozda i dodjem

TweeTy

SPRING hvala na informacijama :cvet