Isplata studentskih kredita pocinje....

Started by makky, 27-09-2006, 09:35:11

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Bred

sto kaze maligenije, prosli put su cekali formiranje vlade tako da se ne nadate previse...

zoe

Данас бејах у банци... поменуше да ће бити око 15. (мада тета није звучала много уверено)...

Bred


salexandar16

Ja cuh da ce oko 15. biti 2 komada,a nakon toga ide povisica!

maracaca

Isplata studentskih kredita i stipendija Ministarstva prosvete i sporta Republike Srbije za mesec DECEMBAR 2006. i JANUAR 2007. godine, poèinje 16. 02. 2007.god

avgogh

ju huuuuuuuuuu! skoro da sam i zaboravila na to... od silne zelje... sad sam se obradovala... posebno toj povisici :V

Bred


avgogh

Tja... Pa povisici koju najavljuju! Kazu da ce da se poveca na oko 6500...


Bred

pa to ,kako rece salexandar, ide tek za naredne kredite, ne za ova 2.

avgogh

A, mora li po cek da se ode licno, ili mozes da nekome da das licnu, i da ti on/ona podigne? I, kol'ko dana traje deljenje na faxu. Jedan ili vise?  :hmm

zoe

Мораш лично по чек... али мислим да имаш форе месец дана да га подигнеш... ако га не подигнеш ни тад, враћа се у банку, па ти онда одеш у банку и опет добијеш паре...
Исправите ме ако грешим...

Masha


avgogh


BK

Ja mislim da moze neko umesto tebe da ode, jer oni ne gledaju licnu kartu na salteru, a taj neko samo se potpise umesto tebe i napise br licne i mesto izdavanja,ali naravno nek nauci napamet br. ne mora da gleda u mobilni ili na parce papira.
A ja sam po zaostale cekove isla jednom ali ne u banku vec u onu kancelariju sto se nalazi iza onog mini trznog centra u 27.marta (po novom ul. Kraljice Marije).
Jedva cekam taj kredit...valjda cemo dobiti sad... a jos traju snizenja...JUPI!!!