Obnova godine - koliko i kada?

Started by marer_86, 06-10-2006, 08:54:53

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

marer_86

Interesuje me sta ce biti sa nasom generacijom (('86) posto zadnji radimo po starom rezimu )? sta ce biti sa onima koji obnove 3. ili recimo 4. godinu?? :roll:

jovana

Kada pocinje obnova godine?? I kad se zavrsava?? I koliko kosta??

pekmez

Mislis kad se upisuju ovi sto su pali? Obnova je 10 000 dinara.

pereca

#3
Zakonom je propisano pravo da stari studenti imaju pravo da zavrse studije po starom programu (u onom roku o kom smo pricali na forumu), ali treba da im se da i mogucnost prelaska na novi reformisani program.
Uslovi prelaska na reformisani program na nasem fakultetu jos uvek nisu tacno definisani, ali ce morati da se ponudi i ta opcija studentima.


Obnova godine ce se vrsiti nakon zavrsetka upisa godine. Mislim da ce biti pocetkom novembra.
Cena je 10 000 din.

sokobiv

Obnova godine je od 1-10 novembra i treba uplatiti "samo" 10 000 din,moze u 2 rate.

darusaz

Од 1. до 11. новембра од 11 до 13 часова. Потребно је са собом понети:

  • признаницу из поште о уплати 5.000,00 или 10.000,00 србијанских динара
  • два попуњена обрасца ШВ-20 (у скриптарници се два комада продају за 60,00 србијанских динара)
  • индекс

У случају да уплатите 10.000,00 одједном, мислим да није неопходна да се врши овера зимског и упис летњег семестра, али то се да лако проверити приликом саме обнове.

И да, најважнија ствар - сврха уплате је обнова године. Број рачуна и прималац исти, као и за пријаву испита.

Darker

da, u sluèaju da plaæate u dve rate, druga rata je pri upisu letnjeg semestra...

pekmez

ako platim sve, je l moram da idem na overu zimskog i upisivanje letnjeg?

pereca

Ne moras. Sve obavis odmah sada  :)

darusaz

Zaista je to odjednom elegantnija varijanta.  :V

xyz

koja je sifra placanja za obnovu?da li je kao i za prijavu ispita 189?

Bred

Mislim da da, a i to nije  mnogo bitno.

Al-Jasmina

A sto su slatki, dodaju 1000 da studenti plate,
pa onda to uzmu i proslede dalje....

Dobro je da je na rate...
kad covek pomisli na tu direktorsku platicu
odjednom...


milena

Da li se moze uzeti uverenje o redovnim studijama pre 1.11. (za one koji su obnovili godinu), s obzirom da je obnova od 1.11.? (Uverenje treba za povlasticu, zar ne?)

xyz

mislim da ti nece izaci u susret jer je velika guzva na salterima zbog isplate kredita.mada,mozda i hoce-sve zavisi na koga naletis.moja drugarica je obnovila godinu pre desetak dana jer nije iznajmila stan i doci ce tek za naredni rok.