Obnova godine - koliko i kada?

Started by marer_86, 06-10-2006, 08:54:53

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

pereca

Mozes da ih zamolis da ranije obnovis godinu, ali pre nego sto to uradis ne mogu da ti izdaju uverenje.

pekmez

Naravno da mogu da izdaju uverenje, ne znam odakle ti to pricas Pereco, zvanicno si upisan do 31.10. bez obzira kad je ponovni upis, sad se bas potrefilo da je 1.11, meni su dali uverenje za putovanje 19.10. i gledala mi je proslu godinu da l' sam upisao i to je to i to je u redu.

pereca

Quote from: pekmez on 28-10-2006, 16:41:15
Naravno da mogu da izdaju uverenje, ne znam odakle ti to pricas Pereco, zvanicno si upisan do 31.10. bez obzira kad je ponovni upis, sad se bas potrefilo da je 1.11, meni su dali uverenje za putovanje 19.10. i gledala mi je proslu godinu da l' sam upisao i to je to i to je u redu.

Mogu da ti daju uverenje za skolsku 2005/06 godinu, ali ne i za 2006/07. jer je jos nisi upisao/obnovio.
E sad, ako ih zamolis(kao sto sam ranije rekla) sve se da srediti.

Becks

   Do kad je obnova?  Hitnooo

xyz


milena

Quote from: pekmez on 07-10-2006, 14:07:21
ako platim sve, je l moram da idem na overu zimskog i upisivanje letnjeg?
Mora da se ode, danas su mi rekli, samo se ponese 1 ©V.

pekmez

Kako obnova do 10.11. zar nije bilo do 15?

nasty girl

ne , bilo je od 1.11 do 10. 11.

pekmez

#23
U redu, hvala.

Nego za strance onova 300 eura!

ana

Zanima me da li student moze obnoviti godinu posle predvidjenog roka za obnovu;i sta se desava ako ne obnovi u tom roku?

Masha

Mozes da obnovis godinu i kada prodje rok samo da to ne bude bas puno posle roka. U najgorem slucaju placas 1500 din. vise i to dajes zbog toga sto si prekoracila rok. Tako je i u slucaju da kasnije overavas semestar.

Ksenija

a ako jednom obnovis godinu jesi  na budzetu sledece godine?

Coolgemini

Imash pravo na budzet posle jedne obnove...Naravno ako dash uslov..Ovo je prema starom statutu

pereca

Stariji studenti i dalje studiraju po starom Statutu, stoga posle jedne obnovljene godine zadrzavate status.

Darker

A posle druge? Odnosno, obnovim drugu, pa dam uslov, pa obnovim treæu?