Kolo-ludo luda(iliti novi Van Gogh)

Started by Darker, 02-06-2006, 00:31:48

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

avgogh

Ma joook! Sad ce jos malo sminke da nabaci, odsvira Sweet Sixteen i isti Bili! Djoka nije toliko cool da bi ga Djuka kopirao! Mr Idol je faca!

Maslacak

Ofarbali se u plavo??? :lol: :lol: :lol: Kriza srednjih godina, sta li... :K

tarantulica

Da li je neko dobio DVD sa koncerta ili ima ideju kad bi to èudo moglo da se desi?  :wink:

Darker

Take it easy, pravda je sproa ali dosti¾na, a kamoli Ðule :Bog :Bog
:K

avgogh

Van Gogh je nominovan za MTV nagradu, najbolji izvodjac u regionu!  :smekerica:
Podrzite ih i glasajte na ovoj adresi:
http://www.ema.mtvadria.com/voteNow#/adriatic-act/van-gogh (http://www.ema.mtvadria.com/voteNow#/adriatic-act/van-gogh)
moguce je glasati i vise puta - klikcite na VOTE, dok vam kaze "NE MOZ' VISE!" e, pa kad vam to kaze, vi pricekajte malo, pa probajte opet, i sve tako dok se ne smorite...  :wall:

Sheeshmeesh

S' obzirom na vreme, i nema boljeg nacina da se provede dan.  :wink:

tarantulica

Ok, kliknuæu...
Al' neæu da preterujem, jo¹ mi nisu poslali si di  :F

Maslacak

[off]Ja klikæem, al za Hladno Pivo :K[/off]

avgogh

aaa, Maslacak, izdajice zemlje svoje! Salim se... :cvet Dobro je Pivo, al' vise volim VG... :K
Quote from: tarantulica on 26-09-2007, 21:21:55
Ok, kliknuæu...
Al' neæu da preterujem, jo¹ mi nisu poslali si di  :F
ovo je meni stiglo:
Dragi prijatelji,izvinjavamo se sto ste cekali dugo na ovaj DVD,ali danas smo konacno uradili poslednji detalj vezan za izradu DVD-a. Zavrsili smo stampanje adresa svim ljudima koji su na vreme poslali svoj kupon i kartu. Tako da vam toplo preporucujemo da sacekate postara koji ce naredne 2 nedelje sigurno pozvoniti na vasa vrata..
pozz
Djule i Srba

tarantulica

Pro¹le su i te dve nedelje...  :batina

tarantulica

Oèekujem moj DVD uskoro, po¹to je Ðule juèe na tv-u rekao da su poèeli da ih ¹alju...  :loptica:

pig_am_am

i ja sam za hladno pivo  :K

ipak sam na drugoj "cucli" rasla  :K

tarantulica