Znate li koja ste krvna grupa?Dajete li dobrovoljno krv ili ne smete/ne zelite?

Started by so_simple, 06-10-2006, 23:11:03

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Wiseguy

Dao naravno, na faksu po treci put, krvna grupa B+, pa ako nekom treba, ima toga dosta :)

Al-Jasmina

Dobih danas sms:

Petak 14 decembar 2007
- Studentski dom 4 APRIL
TV sala
od 12 do 18h
-AKCIJA DOBROVOLJNOG DAVANJA KRVI-
Ulepsajte dan sebi i drugima
Dajte krv

Morbid_Angel

ponosna sto sam dala vi¹e puta,svima preporuèujem jer je lep oseæaj,0+

vlada89


AnaCrvena

ja sam A+,i davala sam krv nekoliko puta,jos od srednje skole,i stvarno je super osecaj!osecas se korisno,ispunjeno...medjutim,sad imam neki zdravsveni problem,pa sam cesto na nekoj terapiji i vise  ne dajem krv   :roll:
nadam se da cu moci nekad opet!

__Zmajche

Meni istice tri meseca za par dana.......:)
Pa cu odmah da odem i da opet dam krv :)

Zizapharm

pohvala za zmajcheta...
ja sam dao kad je bilo kod nas u citaonici(biblioteci)...
i cim istekne "zabrana" idem ponovo...
do sad 3 puta ,inace A+  :wink: :lol:

nasty girl

Ja sam saznala na vezbama iz imunologiju da sam B krvna gruka, a rh faktor ne znam..

ali mislim da necu davati krv u skroije vreme, a jedan od razloga je sto se plasim igala....

Ivana_89

Quote from: nasty girl on 22-01-2008, 08:35:41

ali mislim da necu davati krv u skroije vreme, a jedan od razloga je sto se plasim igala....

i ja... plasim se...
a ne znam koja sam krvna grupa  :roll:

iriss

eto ja sam 0- ,a krv sam dala samo jednom i to jedva jer su se patili da mi dobru venu pronadju,a i pritisak mi je bas nizak,pa tako mislim da vise necu davati krv,nije zato sto necu,nego zbog tih nekakvih problema.. :ohman:

__Zmajche

Ja sam prvi dobrovoljni davalac jutros bila :)
Evo, vec trece davanje :)

avgogh

ja sam AB... ne znam da li + ili -... to su mi odredili na vezbama... kazu da je to najredja krvna grupa, a od nas 4 koje zivimo zajedno 3 smo AB, a i moj je tata AB  :K al' slaba vajda od nas za vas...

mihajilo

ja sam A- i ako nekome treba...Inace kad sam davao prvi put krv(za sad i jedini) pogresno mi upisali ime u knjizicu,tako da se knjizica vodi na mog caleta.Debili!