Ko se krije iza avatara i nicka??

Started by zoe, 13-10-2006, 22:00:43

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

Korisnicko Ime

Quote from: Darker on 16-10-2006, 23:32:39
M avirtuelno prijateljstvo je glupost, ja radim obrnuto, prijetelje iz normalnog ¾ivota dovlaèim na forum :> :> :> :>
Te¹ko mo¾e samo preko postova da se provali ¹ta neko zaista misli, gestovi, mimika, sve je to potrebno za komunikaciju... BTW, LB sam jedinu provalio preko postova, ali to i nije bilo toliko te¹ko, em je Bosanka, em je MB, a moje godi¹te, nema vas mnogo :K :K :K
A za par ljudi za koje sam mislio da su opasni smaraèi se ispostavilo potpuno drugaèije :wink: :wink:

True... Uvuce me bagra u vasu sektu :K

lycos

odlicna tema.sa foruma znam par ljudi ( prva godina ).kakvi su ovde,takvi su i u priv.zivotu ! pozdrav za hulia,zabicu i pedju : :)

hulio_salinas

Quote from: lycos on 21-12-2006, 21:06:58
odlicna tema.sa foruma znam par ljudi ( prva godina ).kakvi su ovde,takvi su i u priv.zivotu ! pozdrav za hulia,zabicu i pedju : :)
OFF
Znas ti jos neke, ali jos NE ZNAS DA ZNAS!!!   :wink:   :K :K :K


I ja isto znam (mnoge) ljude sa foruma privatno... Svi su (od prilike) tu negde, samo se jedan bambalic razlikuje!!! Necu da ga etiketiram... On je onako izrazito suv i debeo...  :)
Darker zna o kome pricam...   :K :K :K
(ajde is is is...)
To je lice ubice sa dva lica...  8)  :roll:
:K :K :K

zabica

pa ove stvari se valjda "otkriju" na okupljanju?

lycose  :cvet

p.s. moj avatar nista ne krije, to sam ja kad se lepo ocesljam  :lol2:

Smrda

ni moj avatar ne krije....
ma ja kapiram da se ovde niko ne krije... :) :) :)

zoe

Тачно је да се нико не крије... али нам ова слова на екрану ипак дају довољно простора да сами доживимо некога на начин који није увек адекватан ономе што видимо уживо... Ипак, кад некога упознаш, почнеш и постове да посматраш кроз праву призму. Ово причам из свог искуства, а мислим да би се још неки самном сложили... :)

lycos

hulio,upoznacu valjda sve na okupljanju.. :K

cvjetic

ja skoro nikoga nisam znala od vas...i mnogo mi je drago sto sam na ovom forumu,jer sam upoznala kvalitetne ljude,i svi ste mi simpaticni...ovo je jedna od boljih stvari u zivotu koje sam uradila za sebe....a preostaje jos da upoznam i one koje ne znam... :) :)

jeca87

Pa, lycose! Mene nisi pozdravio!!! Srescemo se mi......
Ja nista ne krijem, cak sam i nadimak napisala. Ubacicu i neku svoju sliku, ali kad nadjem neku lepu! :)

lycos

Quote from: jeca87 on 11-01-2007, 21:46:19
Pa, lycose! Mene nisi pozdravio!!!

a najveci pozdrav i jedan veliki poljubac za jecu 

hulio_salinas


Smrda

evo...ja samo da reknem...da se ne krijem vise... :> O0

Dukica

Joj,ne daj Boze,tj.ne daj dva Bozeta da se ja krijem iza
SVOG avatara! :K :K Onda bi mogla u temu Wc na faxu,kriminal!
Samo nemam drugu sliku,a da je zanimljiva...

Tikica


philoserbiana