Organizacija farmaceutske delatnosti

Started by CicaBg, 16-05-2006, 10:55:26

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

philoserbiana

hahahahaha...dobri ste  :>:
pitacemo je,pa cemo to ovde da postujemo  :ok:

Morbid_Angel

Oni koji tvrde da je dosadno za slu¹anje, nisu joj uglavnom ni pru¾ili ¹ansu nego to dolazi od predubeðenja. Ba¹ je zanimljivo. Pogotovo ako ka¾ete sebi: ako æu veæ da potro¹im 2 h na ovo, treba da izvuèem maksimum tj. da zapamtim ¹to je moguæe vi¹e.

katarina

Pitanje je da li ta dva sata toliko bas vrede da bih potrosila jos 2,5h na prevoz. Ko zivi blizu to moze sebi da priusti...to je vec pitanje efikasnosti i efektivnosti.

zoca

mislim da je predrok 28.05 a prvi termin u junskom roku je 8.06....drugi je 3.07...

mina-L

A sta ako se padne u predroku, jel moze posle da se izadje u tim terminima u junu/julu? :hmm

Bred

Nekad moze, iscitajte CELU temu i iskustva od proslih godina :?:

:wink:

Enea

ovih dana,
sretoh neke drugare,
koji su mi rekli da ispit ne moze iz delova,
kao sto je mogao prosle godine..
raspitajte se..

Bred

ccc.
:1 :wall:

Quote from: bebica111 on 19-02-2009, 17:00:10
hahhahah  nema vise mogucnosti polaganja iz III dela preko kolokvijuma

philoserbiana

hvala...enea je htela da pomogne...nemoj ti,brede,odmah da opominjes...gde ti je farmaceutsko strpljenje i smirenost  :>:
predrok je 27.maja...
katarina,odmah se vidi da si pazljivo slusala predavanja  :streber:
sada znas i u praksi razliku izmedju ekikasnosti i efektivnosti  :wink:
ja imam vezbe cetvrtkom,idealno mi se uklapa da posle vezbi slusam predavanja iz MB(profesor odlicno predaje,tabla i kreda plus slajdovi)i OFD  :ok:

katarina

Eh, blago tebi philo... Veruj mi da bih trcala na fax cetvrtkom, samo da je ostavila kolokvijume...ali ovako ipak ostajem kod kuce da strebenzi kozmetologiju, patofiziologiju i ostalo na -giju  :bokmal:    :124:   

Bred

Quote from: philoserbiana on 22-02-2009, 16:00:03
hvala...enea je htela da pomogne...nemoj ti,brede,odmah da opominjes...gde ti je farmaceutsko strpljenje i smirenost  :>:

isparilo :K
:K2:

mina-L

Kad se zavrsavaju predavanja iz organizacije? :cvet

mali veseljak

Je l zna neko da li  ce sutra biti predavanja i kada je poseta toj veledrogeriji? Prof. rece da ce staviti to na virtuelnu oglasnu tablu ali nista od toga (da li me razumete, mnogo radim,ne zalim se :)

jellena s

nema sutra predavanje a za veledrogeriju nemam pojma

mali veseljak