Povlastice za diplomirane i nezaposlene

Started by vladimir, 02-11-2006, 09:52:19

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vladimir

Ja sam bio malopre i ya 5 minuta sam stigao na red, ali nemam pravo na povlasticu jer sam diplomirao (a bas sam lepo glumeo neobavestenog studenta), tako da cu morati da iskeniram neciju povlasticu... :K

nelani

Quote from: vladimir on 02-11-2006, 09:52:19
Ja sam bio malopre i ya 5 minuta sam stigao na red, ali nemam pravo na povlasticu jer sam diplomirao (a bas sam lepo glumeo neobavestenog studenta), tako da cu morati da iskeniram neciju povlasticu... :K
Hahaha!  :lol2:
I ja sam pokusala na isti nacin kao i ti, ali nije mi uspelo.   :ohwell: Cimanje je veliko kad zavrsis fax, jer ne mozes nikako izvaditi povlasticu odmah. Moras imati potvrdu sa biroa da si nezaposlen 3 meseca pa tek onda mozes izvaditi za nezaposlene. Ko je to smislio bas je "bistro" odradio!  :twisted:

Bred

jel tacno da nezaposleni moraju svakih mesec dan da donose potvrde u gsp da su nezaposleni?

nelani

Mislim da nije! To jos nisam cula. Odakle ti ta info? Povlastica za nezaposlene vazi 3 meseca, i nakon ta 3 meseca moras da vadis novu potvrdu sa biroa i da ili produzis povlasticu ili vadis novu ( sto je verovatnije), ali to jos ne znam tacno.Jos nisam stigla dotle!  :)

vladimir

A i za tri meseca se obavezno zaposli¹ u na¹oj profesiji... :wink:

nelani

Pa, da! Ali ako pocnes da staziras ti si  volonter tj. nezaposleni zdravstveni radnik!

vladimir

 :cvet  Hvala za info!!! Ipak mi se èini da æu da falsifikujem povlasticu! :K