Vezbe

Started by M^i^M^a, 06-11-2006, 23:02:24

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

M^i^M^a

da li je neko ima vezbe?
sta se radi?
sta treba spremiti za prvi ermin? ....ako se setite jos neceg zanimljivog.... :cvet

Jeca

E bravo Mima, bas sam htela da postavim to pitanje.......

Ajde "vezbaci" da cujemo utiske i na sta da obratimo paznju? :)

SPRING

Za prvi "ermin" ne treba nista da spremate, kao ni za drugi, treci i cetvrti, jer su asistentkinje super (pozdrav za Ivanu  :cvet) i sve vam lepo objasne pre nego sto pocnete da radite  :)

Bred

Da, mozete procitati cisto za sebe da biste znali o cemu se radi...

M^i^M^a

gde se kupuje praktikum-radna sveska?

SPRING

U kopirnici, 200 dinara  :)

orchis

 da je neko polagao kolokvijum iz bromatologije prosle nedelje, i ako jeste da li moze da mi kaze da li su ostala ista pitanja kao i prosle godine ili je nesto izmenjeno? hvala unapred

M^i^M^a

kada se polazu kolokvijumi?Nakon vezbi ili postoji neki termin kada cela godina polaze?

SPRING

Nakon vezbi, kad se dogovorite sa asistentima... :)

M^i^M^a

jel neko od prvih grupa imao kolokvijum?

qwertz

da li neko od kolega moze da postavi neki stari kolokvijum ili da nam kaze sta i kako da ucimo!

SPRING

Ja imam sledece nedelje, pa cu proslediti dalje, a nadam da ce se neko do tada javiti... :)

M^i^M^a

bilo bi super kada bi nam neko od kolega rekao odakle se uci za kolokvijum,i kako on izgleda...sta obicno dolazi

makky

Moze li neko da mi kaze da li je uvodno predavanje obavezno? Mislim-da li stvarno moram da se pojavim?

spadalo

 Bromi se vezbaju nedelju dana, svaki dan osim dana kad se ima ttehnologija! praktikum valjda moze da se kupi, ali mnogi su imali i kopiran ili delove iz praktikuma!! Vezbe ne moraju da se spremaju nego vazi pravilo da se procita onon sto se radi, da bi se imala predstava! Na pocetku asistent isprica teorijski uvod i kako se vezba radi, niko te ne ispituje, isledjuje, niko te ne cima, ne preti sto nisi naucio i slicno (sto je inace praksa na svim vezbama)- opusteno radis, kad zavrsis ides kuci i to je to!! Jedini cim su titracije, jer se dugo ceka na red- moja grupa je vezbala medju poslednjima prosle godine pa nije bilo dovoljno bireta, jer su prethode grupe dosta lomiile!! Sve u svemu opustenooo!!!

  Za kolokvijum se uci iz praktikuma, nema zadataka, uce se principi vezbi, ne uci se koliko cega se dodaje, nego opsti princip i teorija iz svake vezbe! Nisu teska pitanja!! Postoje neka najcesca pitanja koja dolaze, tako da nije lose nabaviti ih! Ja ih nemam trenutno, ali ako mi vrate neke kolege, okacicu ih! Na kraju vezbi ce i asistent da vam kaze kako izgleda kolokovijum i ispit!
  Kolokvijum stvarno nije neki problem, a ni vezbe iz brome, ljudi na tom institutu su ok!!